YouTube Şarkı Sözlerini Aramadan Bulun!

YouTube’da video klipleri izlemeyi sevenlerden misiniz? Şarkı sözlerini anlamak için her defasında arama yapmak mecbur mı kalıyorsunuz? Şimdi size tarayıcınıza ekleyip aram uygulamaktan kurtulacağınız bir eklentinin tanıtımını yapacağız.

Eklentinin adı YouTube Lyrics by Rob W ve bu uzantı Chrome,Firefox ve Opera tarayıcılarında problemsiz biçimde çalışıyor. Aşağıda bu eklentinin tarayıcınıza makul sürümünü seçerek hemen yükleyebilirsiniz:

YouTube Lyrics by Rob W-For OperaYou Tube İçin Şarkı Sözlerini Gösteren Opera Eklentisi

Şarkı Sözleri Yüklemek Zorunlu

YouTube’da bir takım bireyler ve özel şirketler, şarkının videosunu yüklerken, video verilerine şarkı sözlerini eklemek mecburiyetindedir. Lakin değilse, şarkının sözlerini ilaveten aramak mecburiyetinde kalırsınız. Lakin bu eklentiyi kullanarak bu aramanıza son verebiliyorsunuz.

Tarayıcınız için makul eklentiyi kurduktan sonrasında YouTube sayfanızı açtığınızda ve bir video  klibi açtığınızda sağ tarafta şarkının sözlerini görebilirsiniz.

Eklentinin bulunmuş olduğu yerde üst kısımda, “Ayarlar”a giden bir bağlantı yer almakta.

Bu linke tıklamış olduğunuzda yeni bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz ve burada istediğiniz tertiplemeyi yapabilmektesiniz. Hatta, şarkının sözlerinin alındığı kaynağı da var kaynaklar aralarından seçerek değiştirebilmektesiniz.

Bu uzantıyı tarayıcınıza ekledikten sonrasında tarayıcınızı tekrar başlatmanıza gerek bulunmamaktadır. Bunlara ek olarak YouTube sayfasına girdiğinizde uzantının kendiliğinden başlatılmasını veya isteğe bağlı biçimde başlatılmasını da siz belirleyebilmektedirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir