WhatsApp Kişiye Özel Arka Plan Özelliği!

WhatsApp’ın yeni özelliklerinden olan WhatsApp Kişiselleştirilmiş Arka Plan artık çok konuşulacak hale geldi. İşte WhatsApp’ın yeni özellikleri. Çağımızda artık iletişim kurmak artık çok kolay, dilediğimiz kişiye artık bir telefon kadar uzaklıktayız. İşte çağımızın en büyük iletişim unsurlarından biri olan WhatsApp son zamanlarda yapacağı yeniliklerden bahsetmek isterim.

WhatsApp bilindiği gibi milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulamalardan biri olup dünyanın her yerinde sevilerek kullanılan ve yediden yetmişe herkesin sevip kullandığı bir uygulama. Gerek iş için, gerek muhabbet için gerek hasret gidermek için kullandığımız WhatsApp uygulaması son zamanlarda yapmış olduğu bir yenilikten söz edeceğiz.

Bugün sizler için WhatsApp’ı çok yakından takip ediyoruz ve sizleri gerek WhatsApp, gerek teknoloji hatta hayatınız hakkında bilgi veriyoruz ve hayatınızı kolaylaştırıyoruz, bunun için bizleri sık sık takip etmekten vazgeçmeyin. Gel gelelim WhatsApp’ın yeni özelliği olan kişiselleştirilmiş arka plan özelliği nedir?

Kişiselleştirilmiş Arka Plan Nedir?

WhatsApp’ın yeni özelliklerinden biri olan Kişiselleştirilmiş Arka Plan sayesinde dilediğiniz arkadaşınızın ya da sevgilinizin konuşma ekranının arka planında yer alan resmi değiştirebilirsiniz ve sadece bu belirlemiş olduğunuz arka plan fotoğrafı kişiye özel olacak ve sadece sizin gözünüze hitap edecektir. Bunu hemen örnekleyelim;

Mesela; A kişisiyle olan konuşmalarımda arka planda yer alan resmin B kişisiyle olan konuşmasında gözükmemesini istiyorum. İşte WhatsAppın yeni özelliklerinden biri olan bu özellikler sayesinde kişiye özel arka plan belirleyebilirsiniz.

Peki bu özellikler nedir, nasıl kullanabilirim? Bu özelliğinin ne olduğunu yukarıda ki örnekte detaylı bir şekilde anlattık, yenilik hakkında ve ya herhangi bir konu için sormak istediğiniz soruları yorum olarak kimliğinizi gizleyerek sorabilirsiniz.

Nasıl kullanabilirim? Bu özellik aktif olduğunda, hangi arkadaşınızda kişiselleştirilmiş arka plan özelliğini kullanmak istiyorsanız onunla olan sohbetlerinizi açıp telefonunuzun Menü tuşuna basarak ya da sağ üst köşede yer alan 3 Nokta işaretine tıklayarak açılan pencerede Kişiselleştirilmiş Arka Plan seçeneğini seçerek kişiye özel arka plan belirleyebilirsiniz.

Bu işlem şuan sadece İPhone kullanıcıları için geçerli olurken, en kısa zamanda Android kullanıcıların hizmetine sunulacaktır. Umarım herkes beğenir, şahsen benim düşüncem ise ben gerçekten çok beğendim ve tatmin oldum.

Bizlere WhatsApp hakkında sormak istediğini soruları alt kısımda yer alan yorum kutucuğuna anonim olarak yani kimliğinizi belli etmeden sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir