WhatsApp Hızlı Yanıt Özelliği Nedir?

WhatsApp yöneticileri gece gündüz demeden sürekli kendi kullanıcılarına daha hızlı hizmet ve daha kaliteli hizmet vermek için ellerinden geleni yapıyorlar. WhatsApp’tan beklenen en güzel özelliklerinden biri olan WhatsApp Hızlı Yanıt Özelliği nihayet yola çıktı. Yeni özelliklerden biri olan WhatsApp Hızlı Yanıt Özelliği sayesinde artık WhatsApp kullanımımız daha kolay olacak, konuştuğumuz kişilere ya da gelen mesajlara anında cevap verebileceğiz.

İşte WhatsApp’ın yeni yapmış olduğu özellikleri sizler için paylaştık ve detaylıca açıkladık, diğer yeniliklere alt kısımdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Peki, WhatsApp Hızlı Yanıt Özelliği nedir nasıl kullanacağız diyorsanız; Kullanımı oldukça kolay olan bu yenilik sayesinde artık gelen mesajlara anında cevap verebileceğiz, hem gelen mesajları artık kolaylıkla ”Tümünü okundu olarak işaretle” butonu sayesinde mesajları tek hamle ile okundu olarak işaretleyebileceğiz.

WhatsApp Hızlı Yanıt Özelliğine biraz değinmek istiyorum; Size gelen herhangi bir mesaj bildirim çubuğunda yer alacak, böylelikle gelen mesaja daha hızlı bir şekilde cevap verebileceğiz, eğer herhangi bir video, şarkı ve ya oyun oynuyorsanız oyunu durdumadan gelen mesaja anında cevap vereceksiniz. Saten böyle bir özellik vardı diyeceksiniz, bu özellik her ne kadar bilinse de çok kullanılmayan özelliklerden biri.

Şahsen ben WhatsApp’ı olduğundan fazla aktif kullanan biriyim. Oynamış olduğum online oyunlardan çıkmamak için bu özelliği aktif ederim lakin bazen bu özellik benim oyundan çıkmama neden oluyor bunun için gelecek olan WhatsApp yeniliği sayesinde benim işime çok yaracak ve oyundan çıkmadan kolaylıkla gelen mesajlara cevap verebileceğim ve kız arkadaşımın triplerinden kurtulacağım.

Bizlere çift standart uygulaması sunan WhatsApp Hızlı Yanıt Özelliği sayesinde artık WhatsApp Kullanımı daha kolay olacak, ayrıca bu özellikler şuan için herhangi bir android kullanıcısında görülmeyecek, şuanlık için öncelike İphone kullanıcılarında ardından Android ve Windows Phone platformlarına gelecek.

İlerleyen günlerde gelecek olan güncellemeler / yenilikler sayesinde artık WhatsApp eskisinden daha kullanışlı ve daha renkli bir haberleşme uygulaması haline gelecek. Bizlere WhatsApp hakkında sormak istediğiniz diğer soruları yorum olarak yaparsanız memnun oluruz, ayrıca bizleri sık sık takip eden her internet / WhatsApp kullanıcısı mutlaka WhatsApp hakkında detaylı bilgilere ulaşmakta, sizde bizleri takip edin ve yorum yapın sizlerde öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir