Silent Hill Downpour PC Teknik Oyun İncelemesi

Efsane PC oyunları arasında yer alan Silent hill, Downpour oyunuyla karşımızda! Korku oyunları arasında en kaliteli oyunlar arasında gösterilmesi, hem senaryosu, hem de yıllara dayanan bir kalitenin ürünü olmasından kaynaklanmaktadır. Oyun hikayesinin ve karakterlerin farklı olduğunu ve şahane bir oyunun sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Korku ögelerinin yoğunlukta olması, oyun severlere gerilimli anlar yaşatacaktır.

Silent Hill Downpour PC Oyunu Hakkında

Vatra Games tarafından geliştirilen bu seri, her oyun tutkununu tatmin edecek bir kalitede sunulmuştur. Silent hill downpour, grafikleri ve kusursuz bir ses efektiyle sizleri karşılıyor. Birçok insan tarafından merak edilen sorulardan birisi de, Silent hill serisinin özüne uygun bir oyunun olup olmadığı ile ilgilidir. Öncelikle, hikayenin içerisine dahil olmak son derece kolay oluyor. Geçmiş serilerle olan bağlantıların ise, Silent hill tutkunları için eşsiz bir zevk olacağını düşünüyoruz.

Silent Hill Downpour PC Oyunu Grafik Ve Karakter Analizi

Ana karakter Murphy ile eşsiz bir maceraya ne dersiniz? Bu oyun için söyleyebileceğimiz tek şey, şahane olacaktır! Animasyonlarındaki gelişimlerin dikkat çekici bir konumda olması da, oyunu daha zevkli hale getiriyor. Ses efektlerinin korkutucu ve gerilim dolu bir hava verdiğini belirtmeliyiz. İlk serilerden aşina olunan sisli atmosfer, Downpour’da da kendisini gösteriyor. Genel olarak hikayeye sadık kalındığını söylememiz mümkün. Hayal kırıklığı yaşamayacağınızı bilmeli ve gerilim dolu dakikalar yaşamalısınız.

Silent Hill Downpour PC Oyunu Artıları Nelerdir?

Oyun içerisinde karşılaşacağınız çeşitli sürprizler bulunmaktadır. Korku oyunu meraklılarını daha fazla meraklandırmak adına, senaryo hakkında belirli ipuçları vermek istemiyor. Ancak, serinin temel mantığına bağlı kalındığını eklememiz gerekiyor. Objektif olarak değerlendirmemiz gerekiyorsa, yapımcı firmanın büyük bir emek harcadığı direkt olarak göze çarpıyor. Hem grafik ve ses efektleri, hem hikayesi, hem de karakter seçimleriyle, benzersiz bir oyun süreci sizleri bekliyor.

Birçok ülkede büyük bir hayran kitlesi bulunması, Silent hill downpour oyunu hakkındaki beklentileri oldukça yükseltmektedir. Hiçbir şekilde pişman olmayacağınızı ve gerilim dolu bir senaryonun başkahramanı olacağınızı söylemeliyiz. Son olarak, Silent hill serisinin tam gaz devam ettiğini ve tüm beklentileri karşıladığını eklemeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir