Real Boxing 2 Creed Mobil Teknik Oyun İncelemesi

Rocky filminden aşinan olan Hollywood yıldızlarından Slyvester Stallone ile benzersiz bir boks oyununa ne dersiniz? Real boxing 2 creed, ilk serideki tüm heyecanı doyasıya veriyor. Oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle merak edilen bu seri, tüm beklentileri karşılayacak bir kalitede sunulmuştur. Ringin tüm gerilim ve büyülü atmosferini üzerinizde hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Oyun içerindeki tüm detaylar, büyük bir çalışmanın ürünü olduğunu kanıtlamaktadır. Gerçekten farksız olan bu grafikler, tüm oyun tutkunlarını memnun edecektir. Çevre, mekan ve seyirci görsellerinin keyifli bir oyun süreci sunması, kaçınılmaz bir gerçek olacaktır. Mobil cihazlar üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunda, kasma ve takılma sorunu olmaksızın oyunlarınızı oynayabileceksiniz.

Real Boxing 2 Creed Mobil Oyunu Hakkında

Real boxing 2 creed mobil oyunu hikayesi, ilk seriyle bağlantılı olarak bir gerçeği tasvir ediyor. Oyun açılışında Adonis Johnson’la başlayacak ve beklemeksizin boks karşılaşmalarınızı gerçekleştirecektir. Kendi karakterinizi oluşturma şansınızın bulunduğunu ve internet bağlantısı ile eşsiz bir süreç yaşayacağınızı belirtmeliyiz. Temel amaç olarak Rocky Balboa olmaya hazırsanız, koçunuz eşliğinde aksiyon dolu bir macera sizleri bekliyor olacak!

Kazanacağınız paraların güç dengesini oluşturduğunu söylemeliyiz. Yumruklarınızın güçlenmesi ve etkin olması, belirli ölçülerde kombinasyonlara sahip olmanızla gerçekleşecektir. Kariyerinizi oluşturabilir ve ABD’de bulunan en iyi boksörlerle kıyasıya bir yarışın içerisine dahil olabilirsiniz. Yurtdışına açılabileceğinizi ve en iyi rakibinizin Adonis Johnson olduğunu eklemeliyiz. Ivan Drago, Clubber Lang ve Apollo Creed gibi rakiplerin sizi sabırsızlıkla beklediği ise bilinen bir gerçek.

Real Boxing 2 Creed Mobil Oyunu Artıları Nelerdir?

Grafikler ve ses efektleri, her oyun severi tatmin edecek bir kalitede sunulmuştur. Rocky Balboa’nın rakibiniz olmadığını ve karizmanızı sonuna kadar koruyacağınızı belirtmemiz gerekiyor. Kum torbası, ip atlama ve benzeri seçeneklerin sunulduğunu da bilmelisiniz. Eğlenceli ve keyifli bir oyun imkanı sunan Real boxing 2 creed mobil oyun ile benzersiz bir serüvene hazırsanız, şimdiden havluyu yere atmalısınız. Rocky filminin tutkunları için eşsiz bir seçenek olacağını düşünüyor ve ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu şahane oyunu denemenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir