Plaja Gitmeye Ne Kadar Hazırsın

Hem sürekli olarak beklemiş olduğumuz hem de içten içe çekiniyor olduğumuz tatil ve plaj mevsimi olan yaz, sıcaklaşmaya başlamakta olan havalar ile bizlere göz kırpıyor. Dolayısı ile vücudunu yaza hazırlamak isteyen insanları şimdiden telaş sarmış durumda. Bazı rejimler deneyerek başarısız olan kişiler, özellikle de bölgesel yağlanma problemi yaşamakta olan bayan bireyler, çareyi kişisel özel geliştirilen estetik yöntemlerde aramaktalar.

İncelme konusunda senelerdir kullanılmakta olan Mezoterapi artık çok daha farklı içerikler beraberinde uygulanıyorken, en son geliştirilmiş olan biçimi ile iğnesiz olan mezoterapi “TMT” oldukça yeni bir yöntem şeklinde sunulmaktadır. İlgi görmekte olan yine farklı bir tedavi; cildinizin altına verilmekte olan karbondioksit gazı tedavisidir.

Bu sayede bölgesel incelme hem de yine cilt kalitesinde yükselme sağlandığı gözükmektedir. MLS sistemi yine vücudunuzda birikmekte olan ve yine çeşitli şekil bozukluklarına sebep olan yağ dokularını şekillendirebilmek için uygulanmaktadır. Yine bu MLS adı verilen cihaz sistemi yardımı beraberinde vücudunuzda olan fazla yağlar azaltılıyor ve şekillendirme yapılıyor.

Kişilere özel bir şekilde yapılmakta olan, günlük hayatı da kısıtlama konusunda bir acı oluşturmamakta ve yine bununla beraber oldukça zor bir çeşit diyet ve yine diyet programları gerektirmiyor.

En Ciddi Bölgesel İncelme Fonksiyonlarından Bir Tanesi!

En ciddi olan bölgesel incelme fonksiyonlarından biri olarak günümüzde kabul edilmektedir. Yine MLS sistemi bel, karın bölgesi ve yine basen kollar bacaklar, sırt ve ayak bileklerinde de uygulanabilmektedir.

Yine deri altına da verilmekte olan bir çeşit ilaç ve vitaminlerin 4 – 5 seans arasında uygulanabilmesi yüksek oranda olumlu sonuçlar vermekte olan Mezoterapi geliştirilen içerikleri ile iğneli ve en son teknoloji sistemi beraberinde iğnesiz bir şekilde de uygulanabilmektedir.

İğnesiz Tedavi Mümkün

Mezoterapi yaptırmayı isteyerek iğnelerden çekinen bireyler yine TMT beraberinde iğnesiz bir şekilde Mezoterapiden faydalanabilmekteler. Yine cilt altında olan yağlı dokulara karbondioksit gazı veriliyor ve bir diğer etkili sistem olan karbodksiterapi beraberinde cilt kalitesinde artış görülüyor.

Seans oranı bölgeye ve uygulanmakta olan bireylere göre değişim göstermektedir. İnce ve küçük bir iğne yardımı ile verilmekte olan gaz ağrı ve acılar oluşturmamaktadır. Bu işlemler ayrıca uzman kişiler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kısa sürede olumlu sonuçlarda alınabilmektedir. Ayrıca bu tedaviler kişilerin vücut yapılarına göre de değişim gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir