WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi Nedir, Ne İşe Yarar?

WhatsApp’tan yine bir çok kullanıcısını memnun edecek özelliklerden biri WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi ilerleyen günlerde Android kullanıcıların kullanımına sunulacak. WhatsApp her geçen gelişmekte olan uygulamalar arasında olup, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olup önderliğini Facebook kurucusu olan Zuckberg Mark ile ekibi sayesinde artık WhatsApp her geçen gün daha bir gelişmekte.

Sizlere son zamanların en çok konuşulacak yeniliklerinden biri olan WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi hakkında detaylı bir şekilde anlatalım dedik. Lakin her zamanki gibi hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir hususa dikkat çekmek isterim. Bugün sizler için WhatsApp’ı derinlemesine inceliyoruz ve bir çok kaynaklardan araştırma yaparak sizlere bu doğru bilgileri sunuyoruz.

Bizleri takip etmekten bir an olsa bile vazgeçmeyin, hatta hayata dair ya da WhatsApp hakkında sormak istediğiniz soruları bizlere Yorum olarak sorabilirsiniz, kimlik bilgileriniz kesinlikle açıklanmayacaktır. Kimlik bilgilerinizi gizli tutarak sormak istediğiniz bilgileri bizimle paylaşırsanız sorularınızı detaylıca yanıtlayabiliriz. Sitemizin içerisinde yer alan bütün editörler sizler için araştırma yaparak sizi detaylı sonuçlara kısa yoldan ulaştırır.

Velhasıl kelam, lafı çok uzatmadan hemen WhatsApp’ın yeni özelliği olan WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesinden biraz bahsetmek isterim. Adı üstünde olan WhatsApp kişisel özel bildirim sesi özelliği sayesinde artık kişiye özel bildirim sesi ekleyebileceğiz. Hatırlıyor musunuz bilmiyorum ama bu kişiye özel bildirim sesi ilk önce Android telefonlarında çıktı, sıralamasını yanlış hatırlamıyorsam ilerleyen zamanlarda da arayan kişinin adını soyadını söyleyen konuşan bildirim sesleri çıkmıştı.

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi

Kişiye özel belirlemiş olduğumuz bildirim sesleri sayesinde artık bildirim geldiğinde kimden geldiğini kolaylıkla anlayabileceğiz, artık mesaj geldiğinde heyecanlanmanıza da gerek yok ”Acaba kimden geldi, sevgilim mi yazdı, babam mı yazdı” gibisinden sorunlara artık elveda edebileceğiz.

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi özelliği sayesinde kişiye özel bildirim sesi belirledikten sonra, gelen bildirimlere göre hareket edebiliriz.

WhatsApp Kişisel Özel Bildirim Sesi özelliğini ne zaman kullanacağız gibisinden bir çok sorular aldık, işte bu soruların yanıtını şuan için Android kullanıcılarına kesin bir tarih / gün veremiyoruz lakin bu ilk ziyafetin tadına İPhone kullanıcıları baktıktan sonra sıra Android kullanıcılarına gelecek.

Bu yeni gelen özelliği özetleyecek olursak; A kişiye, B kişiye özel birbirinden farklı bildirim sesleri ekleyebileceğiz, böylelikle bildirim sesi sayesinde WhatsApp’ı açmadan bildirimlerin kimden geldiğini anlayabileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir