Mobil Cihazlar İçin En İyi 5 Silah Oyunu

Mobil Cihazlar İçin En İyi 5 Silah Oyunu

Birçok insan boş zamanlarını mobil oyun oynamakla değerlendirmeyi sever. Halk arasında en çok aranan oyunlardan bazıları, yoğun çatışmalar ve çok sayıda aksiyon içeren silah oyunlarıdır. Akıllı telefonların evrimi ile mobil oyunlar, bu tür video oyunlarının yaratıcıları ve oyuncuları için sonsuz olanaklar sağlayan yeni güncellemeler ve iyileştirmeler kazandı. Bu makalemizde ise sizlere mobil cihazlar için en iyi 5 silah oyununu sıralayacağız. Dilerseniz lafı çok daha fazla uzatmadan oyunlarımıza geçelim.

Free Fire

Listeye başlamak için, bu aksiyon-macera oyununu dünyanın her yerindeki hayranlara tavsiye etmeliyiz. Temel mekaniğinde Free Fire, 50’ye kadar oyuncunun gerçek bir hayatta kalma mücadelesine katılabileceği çok oyunculu bir battle royale oyunudur.

Her şey, hayatta kalmak için silah ve mühimmatın gerekli olabileceği tehlikelerle dolu bir adaya düştüklerinde, kelimenin tam anlamıyla paraşütle atladıklarında başlar. Amaç basit: tüm rakipleri öldür, mümkün olduğunda ilginç ve güvenli ittifaklar kur.

Fortnite

Bir diğer çok ilginç çok oyunculu oyun ise iki farklı modla keyfini çıkarabileceğiniz Fortnite. Hayatta kalmanın ana bağlantı noktası olduğu klasik battle royale moduna ek olarak, aynı zamanda 100’e kadar oyuncunun akıllara durgunluk veren bir görevle büyük savaşlarda aynı anda oynayabileceği Save the World modu da var. Oyunda her zaman tetikte olmak gerekiyor.

Fortnite evreni gerçekten çok geniştir ve oyuncular tarafından keşfedilecek günlük senaryolardan bile oluşur. Zafer için çok önemli olabilecek, savaşın ortasında ortaya çıkan birkaç yenilikçi silah, alet ve cihaz, kazanılmış beceriler, canavarlar, doğa güçleri, tuzaklar ve diğer sorunlar var.

Dead Effect 2

Bilim kurgu öğelerini aksiyon, korku ve macera ile harmanlayan bu oyun, sunduğu tüm etkileyici detaylarla oyuncuları şaşırtacak. Aslında Dead Effect 2, daha fazla kullanıcı katılımı sağlayan çevrimiçi RPG’lerin çeşitli öğelerini de içerir. Oyunda, oldukça bulaşıcı bir deneyin neden olduğu sorunları kontrol altına almak için bazı askerlerin bir gemiye gönderildiği dünya dışı bir görev vardır.

Görev ise zombiler de dahil olmak üzere araştırmanın tüm kanıtlarını yok etmektir. Oyunun Akıllı telefon versiyonunda grafikler güncellendi. Tüm bunlar, izleyiciye daha fazla aksiyon yaratmak ve yol boyunca ortaya çıkan çatışmalar sırasında oyuncuların nefesini tam anlamıyla kesmek için. Ses efektleri tüyler ürpertici!

Dead Trigger 2

Zombi temalı hayatta kalma korku oyunu Dead Trigger 2, hikâye yapısında birçok ilginç ayrıntıya sahip güçlü bir nişancı oyunudur. Oyunda beğenebileceğiniz en güzel özellik, oyuncuların, türün diğer yapımlarında, bilinenlerin ötesine geçerek karakterlerin tüm hareketlerini kontrol edebilmektir. Bu şekilde, tüm oynanabilir yollar ve modlar arasında daha fazla kullanıcı katılımı sağlanır.

Amaç oldukça basit: Karşınıza çıkan tüm zombileri kendi silahlarınızla yok edin. Ancak dikkatli olun, çünkü tuzaklar ve diğer ölüme susamış atıcılar her an ortaya çıkabilir. Ek olarak, farklılıkları görünümleri ve çeviklikleri olan, göz önünde bulundurulması gereken iki tür zombi de oyuna eklenmiştir.

Call of Duty Mobile

Listemizin sonuna dünyanın her yerinden hayranlara sahip, aksiyon dolu bir oyunu ekledik. Akıllı telefonlar ve tabletler için eklendiği franchise ile yaygın olarak bilinen bu özel sürüm, oyun severlerin zaten bildiklerinin en iyisini yeni ve daha çevik bir şekilde sunmaktadır. Ücretsiz olarak, oyunculara çeşitli şekillerde aksiyon ve çeşitli maceralar sunulur.

Oyun ilerledikçe amaç gelişiyor, basit hareketlerle sayısız yol boyunca ilerlemek ve ortaya çıkan tüm engelleri aşmak mümkün. Oyunun çok oyunculu olduğunu ve diğer oyuncuların arenada farklı yerlere dağıldığını belirtmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir