LG V10 Cep Telefonu Teknik İnceleme

Akıllı telefonlar arasında video özelliği ile dikkat çeken LG V10, çift ön kamera, ikinci ekran ve manuel video modu ile kendinden söz ettirmektedir. Dayanıklı silikon kaplaması ve kaliteli paslanmaz çelik yapısıyla da, kullanıcılar iççin eşsiz bir seçenek olduğunu kanıtlıyor.

Düşme testlerinden başarıyla geçen telefonlar arasında bulunan bu model, geniş açılı görseller ve fotoğrafların yanı sıra lenslerindeki kalitesiyle de, kusursuz bir telefon olarak raflarda yerini alıyor. Çift ön kamerada iki ayrı lensin bulunduğunu belirtmemiz gerekiyor. 80 derecelik selfielerden ziyade 120 dereceye sahip geniş açıda selfielere hazırsanız, bu telefon tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

LG V10 Çoklu Görüntü Kaydı Ve Çift Ön Kamera

Çekim konusunda gelişmiş bir algoritma ile üretilen LG V10 modeli, çeşitli görüş açılarına sahip iki lens ile gelen görüntüleri birleştirme olanağı sunuyor. Selfie çubuğu kullanmaksızın, grup selfieleri yapabilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Çoklu görüntü kayıtlarında ise, üç kamerasından yararlanabilir ve çeşitli görüntüler elde edebilirsiniz. Her kullanıcının bilmesi gereken en önemli faktör ise, çekeceğiniz fotoğraflardaki versiyonu eklemek ve seçmek olacaktır.

LG V10 Ses Ve Video Kayıt

Video çekimleri, paylaşımı ve montajı olarak ileri bir tekniğe sahip bu model, diğer cep telefonlarından farkını ortaya koymaktadır. V10 modelinde yer alan video seçeneği, manuel mod sunmasıyla da bir ilki gerçekleştiriyor.

Sabit objeleri fotoğraflamak amacıyla ortaya çıkan teknoloji, LG V10 cep telefonu video çekimleriyle gerçek bir yönetmeni aratmayacak bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Çekimlerinizin resim karesi hızı, enstantane hızı, odaklama, beyaz ayarı ve ISO benzeri tüm özelliklerden yararlanabilir ve eşsiz videolara sahip olabilirsiniz. Videoların UHD, FHD ve HD olarak sinematik ve standart kayıt teknikleri bulunmaktadır.

LG V10 Hafıza Kapasitesi

Alternatif depolama tercihinin MicroSD kart haznesiyle birlikte devam ettiğini söyleyebiliriz. V10 modelinde, 2TB uyumlu kartlarla her kullanıcının 4K video çekme şansı mevcuttur. Çekim esnasında pilin azalmasıyla birlikte, farklı bir pil takmanız mümkündür.

3,000Mah pil donanımına sahip olduğunu da eklememiz gerekiyor. Son olarak, %50 şarj elde etme süreci ortalama 40 dakika kadar sürüyor. Tasarımı, hafızası, kamera ve video seçenekleri ile göze çarpan bu model, kusursuz bir kullanım imkanı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir