Kameralara Yakalanmış Açıklanamayan 7 Gizem!

Kameralara Yakalanmış Açıklanamayan 7 Gizem!

Sosyal medya hesaplarının kullanımı ile birlikte, dünya üzerinde gerçekleşen ve gizeminin bir türlü açıklanamayan olayların da yaygın olarak paylaşılması ve milyonlara kişinin izlemesi gündemde. Pek çok farklı olan sosyal medya da dolaşırken, elbette ki her birinin doğru ya da yalan olduğu açıklanmışta değil. Bunlardan bazıları şu şekilde bahsedilebilir.

Gizemli görüntü

Bu görüntü ilk olarak Danimarka balıkçıkları tarafından gözlemlenmiş. Büyükçe bir nesne ya da toz bulutu olarak görünen şeyin, bir ufo olduğunu söyleniyor. İlk olarak havada asılı şekilde görülürken, ışık kümesinin etrafta dolandığını söylerken, bir süre sonra bulutların arasına yükselerek kayboluyor.

Efsanelerce bilinen Slendarman mı?

Bu görüntü, bir bisiklet sürücüsü tarafından, kendi görüntüsünü alabilmek için sabitlediği kamera tarafından tesadüfen kayıt edilmiş. Elbette ki kayıt sonrası fark edilen bir görüntü olduğu için, araştırmakta o an için pek mümkün olmamış. Efsanelere göre slendarman olduğu düşüncesi yayılıyor ya da gizemli bir yaratık olduğu söylenebilir.

Pensilvanya’da halk tedirgin

Pensilvanya’ da bir bölgede yaşayan halk, geceleri meydana gelen seslerden tedirgin olurken, bunu araştırmak için bir çalışma yapıyorlar. Yine halktan bir kişi, bu seslerin gizemini merak ettiğinden dolayı, bir gece uyumayıp, el feneri ve kamerasını alıp, beklemeye koyuluyor. Seslerin geldiği bölgeye gittiğinde ise bu görüntüyü yakalıyor. Ne olduğu henüz açıklanmamış olaylar arasında.

Gökyüzünde yuvarlak bulut ve gizemli ışık

İlk bakışta normal bir bulut gibi görünse de Rusya’ da alınan bu görüntü dahilinde, bulutun ortasında bulunan bu ışık dikkatleri üzerine çekiyor. Her ne kadar bazı insanlar montaj ya da lazer ışığı gibi düşünüyor olsa da etrafında bulunan bu yuvarlak buluta kimse bir açıklama getirmiş değil.

Kar adamı koca ayak yeti efsanesi

Bu olay, Rusya’nın Ural yakınlarında gerçekleşmiştir. Bir araç sürücüsü gece karanlık bir bölgeden geçerken, kamerasının açık olması ile ilginç bir video kaydı alıyor. Video kayıtlarında ise, görünen canlının, Kar adam olduğu düşüncesi akıllara geliyor. Çok hızlı geçtiğinden dolayı tam olarak görüntü yakalamak mümkün olmamış ve bir açıklama getirilememiş.

Sis içerisinde dev yaratık

Bu görüntüler, Pekin’ de 2016 yılının Kasım ayında çekilmiştir. Gökyüzünde oldukça yavaş hareket eden ve ayakta duran bir cisim görülürken, helikopterlerin de cisim etrafında dolandığı açıklanmış. Belli ki ordu bu olayın üzerini kapatmaya çalışsa da bu görüntülerin internete sızması engellenememiş. Henüz bir açıklama bulunmadığından üstü kapalı olarak bilinmiyor.

100 kolu bulunan deniz canlısı

Bu canlı ise, Singapur Sentosa Adası’nda görülmüş. Bu adada balıkçılık yapan bir kişi, oldukça garip olarak gördüğü bu canlıyı denizden çıkardı. Deniz canlısına baktığınızda, ahtapot gibi kollarının oynadığını görmek mümkün olurken, 100 kolu olduğu biliniyor. Bilim araştırmacıları ise bunun bir sepet yıldızı olabileceği yönünde varsayımlar yapıyorlar. Yine net bir şey söylemek mümkün olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir