İnternette Satılan En Aptalca 10 Şey!

İnternette Satılan En Aptalca 10 Şey!

Üreticiler gerçekten de artık biraz sınırları zorluyor gibi görünüyor. Her ne kadar Türkiye’ de henüz böyle saçma üretimler görünmese de satışlarına bazı yerlerde rastlanabilir. Genel olarak bu tarz ürünler, internet üzerinden hizmet veren alış-veriş siteleri dahilinde satışa sunulmaktadır. Sizlere bu yazımızda, internette satışa sunulan en gereksiz 10 üründen bahsedeceğiz. Tabi ki bunlar arasından ürün satın almak isteyenlerde olacaktır.

Golf sahası sutyen

Ne kadar gereklidir bilinmez ama, üreticiler bu ürünü, bayanların gittikleri her yerde golf oynayabilmelerine imkân vermek adına üretmişler. Mankenlerde de gördüğünüz gibi, giyildiğinde bu şekilde görülmektedir. Fakat, südyeni çıkardığınızda, mini bir golf sahası şeklini alıyor. Göğüs kısımlarına gelen yerler ise, golf oynamak için delik olarak kullanılabiliyor.

Akıllı kedi kulağı

Yukarıda fotoğrafta gördüğünüz bu ürün, elektronik olarak, beyin dalgaları ile çalışma sağlamaktadır. Eğer ki kedilerin kulak hareketlerinden ne söylemek istediğini anlıyorsanız ya da sizlerde onlar gibi kulak hareketleri ile duygularınızı yansıtmak istiyorsanız, bu ürünü sanal mağazalar üzerinden bulabilir ve aynı deneyimi yaşayabilirsiniz. Anlık hislerinize bağlı olarak, beyin dalgalarınızı kullanarak, kedi kulağı gibi kullanma imkânı bulunuyor. Eğer ki bir konuya odaklanmışsanız, kulaklar daha dik hale geliyor. Rahat bir beyin hali yaşıyorsanız da kulaklar daha eğik ve düz şekilde aşağıda duruyor.

Boydan şemsiye

Galiba yağmurlu günlerden tamamen korunmak isteyenlere bir öneri olabilir. Her ne kadar caddeye çıktığınızda tüm gözler sizlere bakacak olsa da hiç kimseyi önemsemeden, sağanak yağışlarda bile hiçbir yeriniz ıslanmadan normal yürüyüşünüze devam edebilirsiniz. Boydan boya bir tasarım olan bu şemsiye de üreticilerin satışa sunduğu ilginç tasarımlar arasında.

Yürüyen tuvalet (tekerlekli araba)

Bu ürün, nasıl bir düşünce ile tasarlanmış olacak kimse anlam veremeyecek olsa da sizlere farklı bir deneyim yaşatabilir. Ürün üreticisi, oldukça keyifli bir ürün olarak açıklasa da yolda yer alan tümsekler dahilinde üzeriniz ıslanabiliyor açıklamasını da yapmayı unutmamış. O halde böyle bir ürünü uygun bir sürüş yolu bulup deneyimleme imkânı bulursanız, yolda yer alan tümsek ve çukurlardan kaçınmayı da ihmal etmeyin. Tek bir tuş ile atık boşaltma sistemine sahip olması da avantajları arasında.

Kabarcık patlatma aleti

Günümüzde, aslında daha çok ülkemizde sevilir bu durum. Eşyalarınızı korumak adına kullandığınız patlatmalı naylonlar, pek çok kişiye farklı bir haz yaşatıyor olduğu bilinir. İşte bu üretici de bu hazzı her istenildiği zaman yaşanması adına böyle bir şey geliştirmiş. Bu kadarına da gerek var mıydı bilinmez ama, sanal mağazalardan satın alabileceğiniz bir ürün. Galiba satışının az olacağını düşünerek, bir anahtarlık gibi tasarlamış olduğu da gözlerden kaçmamış.

Paspaslı bebek tulumu

Böyle bir fikir, ancak üşengeç bir kişi tarafından öne sürülmüş olmalı. Bebeklerin emeklemesinden verim sağlamak isteyenlerin tercihlerinden olabilir. Yapmanız gereken bu tulumu almak ve bebeklerinizi serbest bırakmak. İnanıyorum ki tüm evinizi akşama kadar tertemiz edecektir.

Zayıflama sandalyesi

Kilo vermek için pek çok bitkisel yöntemi duymuş olsak ta, buna yönelik tasarlanmış olan sandalye, kullananları şekilden şekle sokuyor ve sistem oldukça da hareketli. Kullanmak isteyenler bu ürüne de göz atabilir.

Sutyen içi içecek torbası

Sutyen içerisine yerleştirilen bir torba ile artık her yerde, istediğiniz içeceği kolay bir sistem ile tüketebileceksiniz. Yanınızda şişe taşıma sorununa son verecek.

Saç dalgalandırma aparatı

Her fön makinesine uyumlu olan bu aparat, saçlarınızı bu kısma koyduktan sonra cihazı çalıştırmanız dahilinde, saçlarınıza dalga kazandıracak.

Rahatsız eden duş perdesi               

Bu duş perdesi, duşta çok kalanları engellemek adına tasarlanmış. Böylelikle nem ve havaya bağlı olarak bu balonlar şişerek, sivri uçları içeride olan kişiyi rahatsız ediyor ve dışarı çıkması için destek oluyor. Bunlara ihtiyacınız olur mu bilinmez ama, merak edenler için 10 üründen bahsetmiş olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir