İlk Öpüşme için Tavsiyeler! İlk Öpüşme Nasıl Olmalı?

Yeni bir ilişkide büyük önem taşıyan ilk öpüşme için aklınızda ki nasıl olmalı ve nasıl yaparım? Soruları için size bir kaç tavsiye hazırladık. Partnerinizi gerçekten etkilemek istiyorsanız vereceğimiz tüyoları dikkate almalısınız.

Bir ilişkide hele ki bu ilişki yeni bir ilişkiyse ilk öpüşme oldukça büyük bir önem taşır. İlk öpüşmenizde gerçekten başarılı olup partnerinizi etkilemek istiyorsanız bu tüyolara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dudaklarınız ilk defa başka bir dudağa değecekse şunu bilin ki o an dünya sizin için değişiyor. İlk an da yaşadıklarınızın tarifi oldukça zor ama şu bir kesin ki fazlasıyla heyecanlanıyorsunuz. İlk öpüşme için nelere dikkat etmek gerekir diye soruyorsanız eğer cevaplarınız burada.

Doğru Zamanlama

İlk öpüşmenin en düşündürücü yanı doğru zamanın  ne zaman olduğudur. Eğer karşı tarafın bu yönde bir beklentisi yoksa size bir anda yanağını dönebilir yada onu neden dudağından öptüğünüz için uzun bir sorgulama yaşayabilirsiniz. Peki ne zaman öpmem gerekir diye sorarsanız kadınlar 2 buluşmada kendilerini öpüşmeye daha hazır hissediyorlarmış (erkekler için böyle bir araştırma yapılmamış nedense) Eğer eşinizi yani sevgilinizi evinin önüne kadar götürdüğünüzde eğer sizinle birlikte kapının önünde uzun bir süre oylanıyorsa ve olduğu yerde bir sağa bir sola kendini çeviriyorsa bu zaman doğru zamandır.

Öpüşme her zaman karşı tarafta heyecan yaratmalı.Yaratıcı ve süpriz bir şekilde öperseniz bu size oldukça artı puan katacaktır. Romantik bir bakışma ,romantik bir söz, el ele romantik bir manzara, romantik bir sözün ardından ufak bir buse ile öperseniz bu sizi uzun soluklu öpüşmelere hazırlayacaktır.

Öpüşmek Sadece Erkeğe Özgü değildir

Çoğu insan ilk busenin ateşlemesini her zaman erkeğe yıkar ve bunu erkeğin yapması gerektiğine inanır. Bu durumu erkeklere sorduk mu peki hiç? Aslında çoğu erkek bu durumdan muzdariptir ve çoğu da ilk adımın karşı tarafın atmasından hoşlanır. Bu tür bir araştırmada bu soru yöneltilen erkeklerden biri şöyle dedi “3. buluşmamızda hiç öpüşmedik, hiç bir zaman ilk adımı atamadım üstelik 4 -5 saat yalnız kalıyorduk. 4.buluşmamızda sabahın erken saatlerinde kapım çaldı ve açar açmaz henüz hiç bir şey demeden beni öptü. O anı ömrümün sonuna kadar unutamam.”

Sonuca bakacak olursak ilk öpüşmeye iki tarafında onay vermesi yeterli. Unutmayın ki aslında ilk adım diye bir şey yoktur “O” an vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir