HP Omen Bilgisayarları Hakkında

Gaming İstanbul fuarında HP’nin Microsoft ortaklığıyla açmış olduğu stantta OMEN by HP ürün ailesi ile oyun severler en yeni oyunları en son teknolojiler ile birlikte oynama imkânı yakalamış oldu. Geliştirmiş olduğu oyun bilgisayarları ile oyun severlerin istediği markaların arasında bulunan HP, bu yıl 2–5 Şubat tarihleri içerisinde İstanbul Kongre Merkezinde yapıldı. Gaming İstanbul (GIST) etkinliğine katıldı.

HP’nin Microsoft ile beraber açmış olduğu stantta oyunseverler oyunlar için özel geliştirilen OMEN by HP ürün ailesi ile en güncel oyunları sundu. 1907 Fenerbahçe Espor takımının oyuncuları ile beraber tanışma fırsatı yakaldı.

Ne Zaman Tanıtıldı?

2 Şubat Perşembe günü e-spor oyununun önde gelen takımları arasında bulunan 1907 Fenerbahçe Espor oyuncuları da stantta hazır bulundu. HP’nin sponsorluk desteği vermiş olduğu takımın oyuncuları burada taraftarlar ve oyun severler ile bir araya geliyor.

Bunun yanında 5 Şubat’a kadar stantta OMEN bilgisayarlar ile beraber oyun oynarken fotoğraf ve videolarını çekip, Twitter’da paylaşan en yaratıcı 10 kişi, oyuncular tarafından imzalı 1907 Fenerbahçe Espor forması kazandı.

Oyun Zevki Tavan Yapıyor

Oyun severlere en üstün oyun deneyimini sunabilmek adına OMEN by HP bilgisayar portföyünü geliştirmiş olan HP, oyun tutkunları için bir oyun bilgisayarından beklemiş olduğu performans, hız ve şık tasarım boyutlarında çıtayı daha da yükseltmiş oldu.

OMEN dizüstü bilgisayar modeli güçlü donanımlarıyla ön plana çıkarken, 15,6” ve 17,3” 4K ekranı sayesinde oyun deneyimini net görüntülerle zenginleştirmeye devam ediyor. 17,3 inç diyagonal şekilde bulunan OMEN dizüstü bilgisayar, oyun severlerin en yeni ve hızlı oyun çeşitlerini çalıştırabilecek oyun bilgisayar modeli taleplerine hem taşınabilirlik hem de yüksek performansla beraber yanıt verebiliyor.

En son teknoloji ile üretilmiş olan NVIDIA® GeForce® GTX ekran kartlarını kullanmış olan dizüstü bilgisayar, 32,9 mm’lik kalınlığı ve 3,2 kg ağırlığı ile beraber taşınabilirlik seviyesi en yüksek bilgisayarlar arasında yer alıyor.

Masaüstü Bilgisayarın Özellikleri

OMEN masaüstü bilgisayarlar sıvı tabanlı soğutmalı Intel® Core işlemcisi, NVIDIA GeForce GTX ile beraber AMD Radeon ekran kartı sayesinde muhteşem oyun performansı sunabiliyor. HP’nin oyunlara özel olarak masaüstü bilgisayar platformu şeklinde yapılan OMEN X, en son teknoloji ile üretildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir