Evshop, hem eviniz hem de işyeriniz için ihtiyacınız olan ürünlerin bulunduğu bir alışveriş sitesidir. Alışverişinizi ister internet üzerinden isterseniz de pek çok ilde bulunan mağazalara giderek gerçekleştirebilirsiniz. Birçok ürün çeşidini bünyesinde barındıran Evshop, uygun taksit seçenekleriyle müşterilerine harika bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Evshop Online Taksit Ödeme Seçenekleri

Müşterilerini alışveriş sonrasında da yalnız bırakmayan Evshop, onların kalan borçlarını sorgulayabilmeleri sağlamıştır. Peki, Evshop online taksit borcu ödemesi için hangi yolları kullanabiliriz;

  • Borcunuzu ödemek için öncelikle kalan borcumuzu sorgulamanız yerinde olacaktır.
  • Bu işlem için Evshop online mağazaya gidip sağ üstte bulunan online borç ödeme kısmına tıklamak yeterlidir.
  • Karşınıza çıkan sayfada T.C. kimlik numaranızı belirtmeniz istenmektedir.
  • T.C. kimlik numaranızla giriş yapmanız halinde tüm ödemelerinizi görebilirsiniz.
  • Devam butonunu kullanarak ödeme yapmak istediğiniz borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.
  • Borcunuzu kredi kartı ya da havale yoluyla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
  • Eğer havale seçeneğini kullanmaya karar verirseniz açıklama kısmına taksit sayısını, tarihi ve kişisel bilgilerinizi eklemeyi unutmayın. 

Evshop Ödeme Seçenekleri Nelerdir? 

Cep telefonlarından beyaz eşyaya, ev aletlerinden televizyon çeşitlerine kadar pek çok ürün yelpazesine sahip olan Evshop, birçok markayı bünyesinde barındıran bir alışveriş sitesidir. Evshop’un Türkiye’nin birçok şehrinde mağazaları bulunmaktadır. Böylece müşteriler çok farklı ürünler arasından kendileri de alışveriş yapabilmektedir.

Evshop, büyük şehirlerde birden çok mağazaya sahiptir. Bu mağazalara bizzat ulaşarak beklemeden ürünlerinizi alabilir ve ödemelerinizi nakit olarak yapabilirsiniz. Evshop, müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla taksit imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda online mağazalarından yapılan alışverişler sonucu oluşan borçları  ödemek için müşterilere sunulan 2 seçenek bulunmaktadır.

Bunlardan ilki Garanti Bankası IBAN numarası kullanılarak yapılan ödemedir. Diğeri ise PTT posta çeki ile yapılan ödeme şeklidir. Bu ödeme şekli ile borç ödemeyi tercih etmeniz durumunda açıklama bölümüne; borçlunun adının ve soyadının, kimlik numarasının ve cep telefonu numarasının yazılması gerekmektedir. Banka havalesi seçeneğini kullanarak yapacağınız ödemeler için de aynı adımları takip edebilirsiniz. Bilgilerinizi tam ve doğru şekilde yazdığınızdan emin olmalısınız. 

Evshop Taksit Ödemesi Gecikirse Ne Olur? 

Evshop, taksit ödemesi seçeneğiyle müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Beyaz eşya, elektronik ürünler ya da cep telefonu gibi ürünlerde yapılan taksit yapılmaktadır. Farklı markaların çeşitli ürünlerine sahip olmak için pek çok müşteri taksitlendirme seçeneğini kullanmaktadır. Yapılan son düzenlemelerle birlikte taksitle yapılan satışlarda her taksit için ayrı bir senet yapılması zorunlu hale getirilmiştir.

Evshop taksit ödemesi gecikirse yani taksitle yapılan alışverişlerde birbirini takip eden iki taksitin ödenmemesi veya satış bedelinin dörtte birini ödeme zamanı gelmesine karşın ödenememesi durumunda müşteriye en az 30 gün süre tanınmaktadır.

Ayrıca taksitli alışverişlerde firmanın belli oranlarda gecikme faizi uygulayabilmesi söz konusudur. Taksitlerle ilgili böyle bir sorun oluştuğu takdirde Evshop müşteri temsilcilerine çalışma saatleri içinde ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Evshop mesai saatleri 09.30 ile 20.30 arasındadır. 

Evshop İletişim ve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

Evshop, müşterilerinin olası sorunlarını çözmek onlara daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacındadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Evshop müşterilerinden gelen önerileri de göz önünde bulundurmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması halinde en hızlı ve kalıcı çözümler sunması Evshop’un bir diğer özelliğidir.  

Evshop iletişim ve müşteri hizmetleri telefon numarası 444 64 34 olup bu telefon numarasından yetkili personele mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ya da önerinizi bu numarayı arayarak iletmeniz halinde yetkililer size kısa süre içinde dönüş yapacaklardır. Bunun yanı sıra Evshop’un online sitesi üzerindeki formu doldurarak da sorunlarınızı ya da önerilerinizi iletebilirsiniz. 

Evshop İade ve Cayma Hakkı Nedir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki yasaya göre müşteriler ürünü teslim aldıktan sonra 2 hafta içinde hiçbir sebep göstermeden cayma hakkını kullanarak ürünleri iade edebilmektedir. İade talebi oluşturmak için  444 64 34 numarasını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra online olarak da iade talebi oluşturabilirsiniz.

Online olarak iade numarası almak için Evshop internet sitesine girip hesabım sekmesinden iade taleplerine tıklamanız yeterli olacaktır. Burada açılan sayfada sipariş ve ürün ile ilgili bilgilerinizi yazarak iade talebi oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru şekilde belirtmeniz halinde yetkili personel size en kısa sürede erişim sağlayacaktır.