Evkur Finansman Kredi Başvurusu ve Sorgulama Nasıl Yapılır?

Evkur Finansman Kredi Başvurusu ve Sorgulama

Evkur Finansman Anonim Şirketi 1987 yılından itibaren halı satışı yaparak sektöre adım atan bir firmadır. Birçok müşterinin en çok güven duyduğu yerel marka olarak karşımıza çıkan Evkur; cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, bilgisayar elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma sistemleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, spor aletleri halı, mobilya, kozmetik gibi birçok kategoriden oluşan 68.000 çeşit ürün yelpazesine ulaşmış bir firmadır.

Evkur müşterilerine sunmuş olduğu nakit ve kredi kartlı ile Evkur ödeme seçenekleri ile işlem kolaylığı sağlayan Evkur Finansman A.Ş. ödeme fırsatı olarak 36 aya kadar Evkur tüketici finansman kredisiyle alışveriş imkanı sunulmaktadır. Kaliteli hizmetini sunmaktadır. Evkur Finansman Anonim Şirketi; elden taksitle alışveriş yapılma imkanını sisteme oturtmuş bir şirkettir. 

Evkur Finansman Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Evkur şirketi, ürünlerini satın almak isteyen kullanıcılarına taksitli alışveriş imkanını desteklerken, açmış oldukları kredi kullandırma formatındaki sistemle herhangi bir bankayla uğraşmadan yalnızca Evkur şubelerinden ürün satın alımı yapılabilir. Evkur Finansman Anonim Şirketi kuruluşunun ana amacı; müşterilerine herhangi bir mağduriyet yaşatmadan Evkur şubelerinden senetli elden taksitle alışveriş yapılmasının sağlanmasıdır.

Bu açıdan Evkur Finansman Anonim Şirketi müşterilerine kredi sağlayarak, şubelerinde evkur taksit ödeyerek peşin alışveriş gibi vade farkı ödemeden alışveriş yapma imkanı yakalıyorsunuz. Evkur Finansman Anonim Şirketi Elden Taksitlendirme İmkanı sağlıyor. Kısaca; Yapılması gereken tek şey en yakın Evkur şubesine giderek alışveriş yapmak. 

Evkur Finansman Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır ? 

Evkur, ülkemizin en büyük ve en çok tercih edilen alışveriş zincirlerinden birisidir. Bu hususta ülkemizde yaşayan birçok kişi bu zincir mağazasından alışveriş yapmaktadır. Elden Taksitli ödeme seçenekleriyle ve de online olarak Evkur borç sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi imkanının da bulunması birçok kişi tarafından tercih sebebidir. Ülkemizin hemen hemen her şehrinde bir şubesi bulunan Evkur Finansman Anonim Şirketi ev ürünlerinden, teknolojik aletlere kadar birçok ürünü satışa sunmaktadır.

Evkur üzerinden alışveriş yapan müşteriler, taksitli alışveriş yapmalarının ardından güncel borç bilgilerini sorgulama konusunda bilgi edinmek istemektedirler. Sizlere vereceğimiz bilgiler eşliğinde Evkur Finansman Kredi sorgulama işlemlerinizi Evkur web sitesi üzerinden hiç vakit kaybetmeden hızlıca ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Evkur Finansman Kredi Notunu Etkiler mi? 

Evkur şirketi senetlerinin tamamını bankacılık sistemine yüklemektedir. Evkur şirketinden alışveriş yapan müşterinin geç ödeme yapması halinde veya taksitlerini aksatması halinde kredi notlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Evkur müşterisi aksattığı senetlerinin ödemelerini yapsa bile bu durum bankacılık sistemine geç güncelleme yapıldığı için müşteri kredi çekme aşamasında mağduriyetlerin yaşanmasına neden olacaktır. 

Evkur Finansman Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır ? 

Evkur Anonim Şirketine ait borç ödemeleri şubeler, atmler ve online üzerinden yapılmaktadır. Yine aynı kanal üzerinden borç sorgulama işleminizi de yapabilirsiniz. 

Evkur Finansman Şikayet Nasıl Yapılır ? 

Evkur şirketine ait ürün ve hizmetleriyle alakalı tüm sorun ve öneriler için alternatif iletişim kanalları üzerinden başvurum sağlayarak kısa süre içerisinde çözümü sağlanacaktır. Dilerseniz web üzerinden dilerseniz doğrudan telefon kanallarını tercih ederek kısa süre içerisinde Evkur yetkilisiyle görüşme sağlayarak her hususta firmadan destek alabilirsiniz.

Evkur web sitesinde yer alan bilgilerin doğrultusunda İletişim hattını arayarak mağduriyetinizi veya önerinizi Evkur müşteri temsilcisiyle iletişim sağlayabilirsiniz. 

Eğer ciddi bir problem varsa burada yapacağınız en önemli adım Evkur müşteri hizmetlerini aramak suretiyle şikayet kategorisine bağlanmak ve de orada yer alan müşteri temsilcisi aracılığıyla bir şikayet formunun oluşturma talebinde bulunulmasıdır.

Evkur Şikayet Hattı Telefon Numarası; 0212 473 46 46

Yukarıda yer alan iletişim numarasını arayarak Evkur Müşteri Hizmetlerine bağlanarak müşteri yetkilisi ile problemin çözülmesi sağlanabilir .

Evkur Finansman Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Bilgileri Nedir? 

Evkur şirketi web sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu doldurarak kısa süre içerisinde mesajların yetkililere iletilmesi konusunda çözüme ulaştırılması için en kısa sürede sisteme düşecektir. Evkur firmasının müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından dönüş yapılması beklenebilir. Müşterilerle olan diyaloğu kapsamında oldukça kaliteli bir performans sergileyen şirketin diğer kurumsal firmalara göre oldukça iyi bir altyapı sistemi bulunmaktadır.

Ancak yine de Evkur firmasının, şubeleri üzerinden hizmet alınması daha kısa yol olacaktır. Bunun yanında kısa bir süre online iletişim kanalı üzerinden Evkur müşterilerinin daha hızlı iletişim sağlamaları mümkündür. Evkur web sitesinde yer alan İletişim formu üzerindeki bilgileri eksiksiz olarak ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra ilgili alana iletilmesi gereken talebi de yazarak ‘’gönder’’ butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

Evkur Müşteri Hizmetleri direk bağlanmak istiyorsanız da bu da oldukça basit bir işlemdir. Evkur Müşteri Hizmetlerine bağlanmak içinse takip etmeniz gereken birkaç adım bulunmaktadır. 

Sizler için hazırladığımız bu adımları takip ederek Evkur Müşteri Temsilcisi hattına direkt olarak bağlanma imkanı yakalayabilirsiniz. Evkur Müşteri Hizmetlerine direkt olarak bağlanmak için sizlere verdiğimiz adımları aşama aşama olarak uygulamanız yeterli olacaktır. Yaklaşık olarak 1 dakika içerisinde Evkur müşteri hizmetlerine bağlanma imkanı yakalayacaksınız.

444 08 08 Evkur Müşteri Hizmetleri hattını arayarak sesli yanıt sisteminin yönlendirmesini dinleyin. Ancak 444 08 08 numaralı hattı aradıktan sonra “4” rakamına basın direk olarak sisteme aktarımınız sağlanacaktır. Eğer Evkur Müşteri Temsilcisine bağlanma konusunda sorun yaşıyorsanız, Evkur Web’de yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak sizlere ulaşmalarını bekleyebilirsiniz. Evkur Müşteri Temsilcisi sizi en kısa süre içerisinde arayacaktır. 

Evkur firması yıllardan beri hizmet vermeyi sürdüren sayılı firmalar arasında yer almaktadır . Bu sebeple de müşteri hizmetlerine olan ilgi düzeyi de oldukça artış göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir