Evkur Evlilik, Çeyiz ve Düğün Paketleri 2022

Evkur Evlilik, Çeyiz ve Düğün Paketleri

1972 yılında kurulmuş olan firmamız Evkur, 50 yıldır ev eşyaları ve çeyiz paketleri konusunda tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Firmamızda satışa sunduğumuz tüm ürünler kalite belgesine sahip, garantili ürünlerdir. Çeyiz, her gelinin genç kızlığından itibaren kendi evinde kullanmak için almaya başladığı eşyalardır.

Çeyiz, aslında yeni bir evde ihtiyaç duyulan her şeydir. Evkur, sıfırdan bir ev ve aile kurmak isteyen yeni evlenecek çiftlerin de hizmetindedir. Evkur evlilik, çeyiz ve düğün paketleri 2022 yılı için en uygun fiyatlar ve geniş seçeneklerle satışa sunulmuştur. Bir çeyiz paketi almadan önce Evkur’un sizler için hazırladığı kaliteli ve uygun fiyatlı çeyiz paketlerini inceleyebilirsiniz.

Evkur Çeyiz Sandığı

Çeyiz paketlerimizin en önemli parçalarından biri Evkur çeyiz sandığı ve sandık setleridir. Çeyiz sandığı Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kültürümüzde gelin, çeyiz sandığı ile yeni evine gider. İçine ise evlendiği güne kadar elleriyle hazırladığı, işlediği el emeği ürünleri koyar. Günümüzde işlenen el emeği ürünler pek kalmasa da çeyiz sandığı hâlâ önemini korumaktadır.

Evkur firmamız çeyiz sandığının gelinlerimiz için ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu yüzden firmamızda her zevke ve bütçeye uygun, renk renk çeyiz sandıkları beğenilerinize sunulmaktadır. Günümüzde en fazla tercih edilen çeyiz sandıkları kadife sandıklardır. İster kadife ister deri görünümlü bir sandık tercih edin, sandıklarımızın hepsi kalite belgesine sahip, garantili ürünlerdir.

Sema Home Hanzade Büyük Kadife Kaplamalı Çeyiz Sandığı

Evkur’da en fazla talep gören çeyiz sandıklarımızdan biri Sema Home Hanzade Büyük Kadife Kaplamalı Çeyiz Sandığımızdır. Bu sandığımız 83 X 50 X 58 ölçülerindedir. Bir sandık için ideal ölçülere sahip olan Sema Hanzade sandığımız krem renginde, oldukça sade ve estetik bir görünüme sahiptir. Fiyat olarak da oldukça uygun olan sandığımız 24 ay taksitle satışa sunulmaktadır.

Semra Lüks Kadife Su Gold Ayaklı Üçlü Gelin Seti

Üçlü çeyiz sandıklarımızdan biri olan Semra Lüks Kadife Su Gold Ayaklı Üçlü Gelin Setimiz, 1 adet büyük çeyiz sandığı, 1 adet küçük çeyiz sandığı ve 1 adet makyaj sandığından oluşmaktadır. Büyük sandığın ölçüleri 83 X 50 X 58 cm’dir. Kullanışlı ve estetik gelin setimiz kredi kartsız 24 ay taksitle satılmaktadır.

Evkur Düğün Mobilya Kampanyaları

Evkur’da çeyiz paketleri arasında en popüler paketlerden biri Evkur Düğün Mobilya Kampanyaları ve Mobilya Setleridir. Düğün mobilya kampanyalarımızda yatak odası, yemek odası ve oturma grubu takımları kampanya fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Yatak odası takımlarımız bazalı yatak, gardırop, şifonyer ve iki adet komodinden oluşmaktadır. Yemek odası takımlarımız ise bir adet konsol, bir adet konsol aynası, bir adet masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Evkur Beyaz Eşya Seti

Çeyiz setlerinin en önemli parçalarından biri de beyaz eşya setidir. Beyaz eşya setleri yeni ev kurmak isteyen çiftlerin yıllarca kullanacakları en temel ev eşyalarıdır. Bu yüzden bu eşyaların hem kaliteli, hem garantili hem de uygun fiyatlı olması çok önemlidir.

Evkur’da yeni evlenecek çiftler için en yeni modellerde, üstün kaliteli beyaz eşya setleri en ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Evkur beyaz eşya seti buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırından oluşmaktadır. Beyaz eşya setleri 24 ay taksitle kampanyalı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Evkur Karaca Paketleri

Evkur’da çeyiz paketleri arasında en çok ilgi gören paketlerden bir diğeri Evkur Karaca Paketleri ve Karaca Gurme Evlilik Paketidir. Çeyiz seti olarak Evkur’da satışa sunulan küçük ev aletleri setleri, ünlü markaların kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Her bütçeye uygun taksitli fiyatlarıyla satışa sunulan bu paketler en az 2 yıl garantili ürünlerden oluşmaktadır.

Karaca Gurme Latte Evlilik Paketi

Evkur Karaca Paketleri arasında en fazla satılan küçük eşya evlilik paketi, Karaca Gurme Latte Evlilik Paketidir. Paketin içerisinde Karaca Granit Latte Tost Makinesi, Karaca Bej renkli Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi, Karaca Latte Çay Makinesi 1501,  Karaca Pro-Midi Latte 3lü Blender Seti yer almaktadır. Fiyatı oldukça uygun olan bu paketimiz 24 ay taksitle satışa sunulmaktadır.

Evkur Yemek Takımları

Ülkemizde en kaliteli ve estetik yemek takımlarını satışa sunan firmamız Evkur, evlenecek çiftlerimiz için yemek takımlarında da kampanyalar düzenlemektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızda Karaca, Jumbo, Royal Victoria, Emsan gibi önde gelen markaların yemek takımları, Evkur yemek takımları kategorisinde hem kampanyalı fiyatlarıyla hem de 24 ay evkur taksitle satışa sunulmaktadır.

Karaca Fine Pearl Banyan 62 Parça 12 Kişilik Kare Yemek Takımı

Evkur’un tüm mağazalarında satışa sunulan Karaca Fine Pearl Banyan 62 Parça 12 Kişilik Kare Yemek Takımı, yeni evlenecek çiftlerimiz için en kaliteli ve en uygun fiyatlı yemek takımlarımızdan biridir. Karaca Fine Pearl Banyan yemek takımı, son 5 yıldır yeniden trend olan kare biçimli, hem sade hem de oldukça estetik bir yemek takımıdır. Uygun kampanya fiyatıyla satışa sunulan ve toplam 62 parçadan oluşan Karaca Fine Pearl Banyan, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, yüksek kaliteye sahip bir settir.

Evkur Küçük Ev Aletlerinde Kampanyalar

Küçük ev aletleri, bir çeyiz ve düğün paketinde olmazsa olmaz ürünlerdendir. Yeni evlenecek çiftlerimiz için Evkur Küçük Ev Aletlerinde Kampanyalar yaparak en ünlü markaları en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Elektrikli süpürgeler, ızgara ve tost makineleri, çay ve kahve makineleri, blender setleri ve mikserler Evkur’da  hem peşin hem de 24 ay taksitli fiyatlarıyla oldukça ilgi görmektedir. Arzum, Fakir, Tefal, Philips, Arnica gibi kaliteli ve ünlü markaların küçük ev aletlerini Türkiye’nin her yerindeki Evkur mağazalarından kampanyalı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Evkur Emsan Çeyiz Seti

Evkur çeyiz setlerinin arasında en önemli ürünlerden bir diğeri tencere setleridir. Birçok farklı malzemeden üretilmiş, farklı renklerde ve farklı ölçülerde satışa sunulan tencere setleri hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerdir. Evkur Emsan Çeyiz Seti, bu kategoride yeni evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği setlerdir.

En fazla talep gören Emsan çeyiz seti ise Emsan Aragon İndüksiyon Tabanlı 18 Parça Çeyiz Setidir.  Emsan Aragon İndüksiyon Tabanlı 18 Parça Çeyiz Seti, 1 adet 6 lt düdüklü tencere, farklı boyutlarda 4 adet tencere, 1.7 lt çaydanlık, kevgir, kepçe, kaşık, makarna kaşığı ve spatuladan oluşmaktadır. Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir.

Evkur Elektronik Eşya Düğün Paketleri

Evkur’da elektronik eşya kategorisinde satışa sunulan Evkur Elektronik Eşya Düğün Paketleri televizyon sistemlerini içeren paketlerdir. Vestel, Samsung, LG, Philips başta olmak üzere kaliteli ve garantili televizyonlar her bütçeye uygun fiyatlarla satılmaktadır. Televizyon ölçüleri 32 inç ila 85 inç arasında değişmektedir.

Televizyonların görüntü kalitesi ise HD, Full HD, Ultra HD, 4K ve 8K ölçülerindedir. Direct LED, LCD, QLED ekran tiplerinde olan televizyonlar Android TV özelliği sunmaktadır. Evkur’da çeyiz ve düğün paketleri arasında kampanyalı fiyatlarla satışa sunduğumuz tüm televizyonlar dahili uydu alıcılıdır. Evkur’da tüm TV sistemleri 24 ay taksitle satışa sunulmaktadır.

Ayrıca taksit borcu ödemelerinizde kolaylıkla evkur online ödeme sayfasından yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir