Eskiden En Çok Oynanan Yeni Mobil Oyun Listesi

Mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları bu yazımızda bir araya getiriyoruz. Bakalım bu hafta içerisinde hangi oyunlar konuğumuz oluyor?

Oyun sektörü içerisinde mobil cihazlara doğru yönelmesi ile beraber geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını Android, iOS ve Windows Phone platformları için yayınlandı.

Haftanın En İyi Mobil Oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenmeye devam eden uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor oluyor. Biz de her hafta içerisinde yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getirebiliyoruz. Bu yazımızda oyun seçmeleri konusunda işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Bu haftanın Mobil oyunları bölümünde, en yeni Mobil oyunları bu yazımızda sıralamaya devam ediyoruz.

Mico

Türk geliştiriciler aracılığı ile hazırlanan 23 MB’lık Micro, herhangi bir metin kullanılmamasından dolayı bütün dillere uygun şekilde yapıldı. Oyunda 60 bölüm yer alıyor. Her bölüm içerisinde farklı ve hoş görünen şekilleri alt bölümde yer alan basit şekilleri kullanarak oluşturmanız gerekiyor. Şimdilik sadece iOS üzerinde yer alan bu güzel oyun her yaşa hitap ediyor.

Balance GO

Sadece 17 yaşındaki Ahmet Baltacı tarafından hazırlanmış olan Balance GO, ilgi çekici görünen bir mobil oyun olarak bulunuyor. İsminden de anlaşılacağı üzere bu yapımın en önemli mekaniği fizik kurallarıdır. Kontrolümüzde yer alan topu düşürmeden dengeli olarak ilerletebilecek miyiz? İşte bütün mesele burada bulunuyor.

Nelly Cootalot

Macera oyunlarında yeni durak mobil platform olmuş gibi yer alıyor. Korsan temasıyla tasarlanmış şirin grafikli Nelly Cootalot, sizlere sağlam ve eğlenceli bir senaryo ile büyülü bir evreni keşfetmeye davet ediyor.

Beat Racer

Issız ve terk edilen bir dünyada, sadece bir sürücünün hikâyesine ortak oluyoruz. Oyunun tüm müzikleri toplamak adına, düşmanlarla savaşmalı ve önünüze gelmiş olan engelleri aşmalısınız. Oyun hem iOS hem de Android için ücretsiz olarak bulunuyor.

Tomb of the Mask

Tamamen rastgele yapılan labirentler arasında sağlam bir aksiyon yaşamaya sizleri davet ediyor. Tomb of the Mask, grafiksel şekilde bir şölen olmasa da ama iOS ve Android için ücretsiz yer alan bu oyun, size harika bir aksiyon teklifi ile gelmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir