Erkeklerin 19 Tuhaf Davranışı!

Erkeklerin 19 Tuhaf Davranışı!

Bazı erkekler elbette ki çok tuhaf alışkanlıkları bulunduğu var sayılıyor. Sebepsizce bazı şeylerden keyif alması düşünülürse, bu davranışlarında kadınlar tarafından bilinmemesini isterler. Bunlar ise içeriğimizde şu şekilde anlatılabilir.

Sifonu zamansız çekerler

Klozet ile yarışma içerisine girer gibi, ihtiyaçları bitmeden önce sifon çekme alışkanlıkları vardır. Acaba kim daha hızlı olacak dersiniz?

Ekmek poşetini bağlama tekniği

Ekmek poşetlerini, bağlama klipsleri ile tutturmak yerine, birkaç tur döndürdükten sonra, ekmeğin altına sıkıştırmakta ustadırlar. Tabi ki bunu bile yapmayıp direk bırakanları da unutmamak gerekiyor.

Duş fantezisi

Duşa girdiklerinde, göğüslerinde ya da göbek bölgesinin alt kısımlarında ellerini bir tas gibi tutarak suyu biriktirir ve birden bırakarak, suyun yere çarpma sesini dinlemekte ustadırlar.

Merdivenle yarışırlar

Eğer ki etraflarında kimsecikler yok ise, merdivenleri sanki bir karşılaşmanın içerisinde gibi çıkarlar ve ter dökerler. Bu yarışı kim kazanacak dersiniz? O basamakları bir hayli hızlı çıkmak pek çok erkeğin uyguladıkları arasında.

Derin hayaller kurarlar

Kimselere fark ettirmeseler de yakın arkadaş gruplarında yer alan bayan arkadaşları hakkında oldukça derin hayallere kapılırlar. Tabi ki bunu ortam için de pek gerçekleştirdikleri söylenemez.

Sabah ereksiyonu macerası

Sabah ereksiyonu maalesef zorlu durumlar arasında. Tabi ki bu durum ile uyanan bir erkek, tuvalet başına geçtiğinde resmen akrobasi hareketleri yapmak zorunda kalabiliyor.

Boy takıntısı

Türk erkeklerinin midir dünya geneli midir dilinmez ama; boy konusunda pek çok farklı araştırma yaptıkları söylenebilir. Tabi ki de kendine güvenen erkekler böyle bir araştırmaya gerek dahi duymaz.

Kokuyu sal gitsin

Yataklarında, gaz çıkaracakları zaman, yatak örtüsünü bir havaya kaldırma alışkanlıkları vardır. Galiba kokunun yatak içerisinden derhâl çıkmasını beklemek gibi bir düşünceleri var.

İhtiyacı zevke dönüştürürler

İdrarlarını yaparken, su üzerinde kabarcıkların oluşması için canla başla uğraşırlar. İhtiyaçlarını karşılarken, galiba eğlenceye dönüştürmek istemeleri böyle bir eylemi gerçekleştirmelerine imkân veriyor.

Yorum için fazla düşünürler

Sosyal medya da direkt olarak hiçbir fotoğrafa yorum yapmazlar. Elbette ki bir bayan profiline girdiklerinde ince ince ayrıntılara göz atarak, düşünür ve sonrasında bu eylemi gerçekleştirirler.

Kahraman olmak isterler

Olası bir durumda, bulundukları yerin terörist baskınına kurban gitmesi durumunda, kendilerinin kahraman olma yolunda hayallerini kurarlar. Ölçerler, tartarlar, buradan böyle çıkarız, bunları böyle korurum gibi antrenmanlar yaparlar kafalarında.

Bu benim eserim der gibi

Büyük tuvaletlerini yaptıklarında, klozetlere bakmaları ve benim eserim gibi övünmeleri de göz ardı edilemez elbette ki. Pek çok erkek bunu yaptığı söyleniyor.

Yalnız zamanlarda romantik film

Her ne kadar genel ortamlarda romantik gibi görünmeseler ve bu tarz filmleri izlemeseler de yalnız kaldıklarında romantik film izledikleri apaçık ortadadır ve kimsenin bilmesini de istemezler.

İnternet aramalarını sık temizlerler

Sık sık arama motorlarını silerler ve kendilerini rahat hissettirirler. Arama motorlarının geçmişini kimse ile paylaşmak istemezler.

Duygularını gizlerler

Bazı zaman aşırı duygularını gizleme için, kendilerini bastırmak ve olduğundan farklı görünmek üzere, vurdumduymaz bir tutum izleyebilirler. Bunu kaba ve yüksek sesle konuşma da ortaya çıkarabilir.

Üst düzey yöneticiler bir hedef mi?

Hemen hemen her iş yerinde, üst düzey bayan yöneticiler, fantezilerinin kurbanı olmaktadır. Erkekler bu kişilere büyük bir haz duyarken, hayallerini bu kadınlar ile süslerler.

Bazen çekimser olurlar

Dondurma, kraker ve muz gibi yiyecekleri ortamlarda yerken çekinirler.

Ayna karşısında tuhaf durumlar               

Erkeklerin ayna karşısında farklı hareketler sergilediği açıktır. Bazı zamanlar aynaya karşı küfür ettikleri bile görülebilir. El hareketi çekmesi de cabası.

İç çamaşırlarını sık değiştirmezler      

Eğer ki iç çamaşırları kokmamış ise, kirli olması bazı erkekler için hiç önemli değildir. Koklarlar ve halen kullanılır durumdaysa değiştirmeden yoluna devam ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir