Geniş marka portföyü ile hizmet sunan ender mağazaları, nakit alışverişin yanı sıra taksit ile alışveriş imkanı sunmaktadır. Mağaza tarafından alışveriş tutarı taksitlendirilmiş müşteriler için üç adet ödeme yöntemi sunulur.

Ender Ödeme - Online Taksit Borcu Ödeme

Bunlardan birincisi size en yakın mağazalara giderken ödeme yapmaktır. İkinci ödeme yönteme ise Ender mağazası internet sayfasında belirlenmiş IBAN adreslerine havale/EFT yapılabilir. Üçüncü yöntem ise online ödeme yöntemidir.      

Ender Online Ödeme Yöntemleri

Ender Online ödeme adımları uygulanarak kolaylıkla ödeme gerçekleştirilir. Ödeme için kredi kartı ya da banka kartı kullanılabilir. 

 1. Ender mağazaları internet sitesine giriş yapılır.
 2. Açılan ana sayfada bulunan online taksit ödeme butonuna tıklanır.
 3. Açılan online taksit ödeme sayfasında bulunan alana T.C. kimlik numarası eksiksiz biçimde girilir.
 4. Açılan sayfada ad soyadı ile birlikte telefon numarası, adres ve alışveriş yaptığınız mağazanın yazılı olduğu bölüme gelerek seç butonuna tıklanır.
 5. T.C. kimlik numarası ad soyadı ve borç bilgisinin bulunduğu sayfada ödemek istediğiniz borç tutarı seçilir.
 6. Borcu ödemek istediğiniz kart bilgileri girilir. Banka tarafından kayıtlı cep numarasına gelen onay kodunu SMS ile bilgi doğrulama ekranına eksiksiz biçimde girilir.   
 7. Son adım ödeme başarılı yazısının ardından makbuzu indir butonuna tıklanarak online olarak makbuzu görebilirsiniz.  

Ender Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Avantajları Nedir?

Alışverişte taksit ve kampanyalar için hazırlanan ender kart başvurusu için en yakın mağazayı ziyaret edebilir bir form ile başvuruda bulunabilirsiniz. Katlı büyük mağazacılık sisteminde oluşturulan ve hizmet sunan 24 tane mağazası bulunan ender, size en yakın olan mağazayı, ender mağazaları internet sitesi adresinden bulabilirsiniz. Ender kart avantaj ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ender kart, tüm reyonlarda peşinatsız alışveriş imkanı, alışverişten 1 ay sonra ödeme imkanı, alışveriş tutarını 8 taksit ile ödeme imkanı, özel günlerde indirim ve kampanya imkanı, indirim sezonlarında kampanyalı ürünlerin kısa mesaj ile bildirilmesi imkanı, ay içerisinde istenilen günlerde ödeme imkanı, ender kart müşterilerine özel iskontolu alışveriş imkanı gibi birçok ayrıcalık ve avantaj sunar.  

Kredi Kartı ile Online Ender Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Online ödeme adımları uygulanırken banka kartı yerine kredi kartı ile taksit ödemesi yapılabilir. Kredi kartı online ödeme adımları;

 • Ender mağazası internet sitesine giriş yapılır. Online taksit ödeme butonuna tıklanır. Açılan sayfaya T.C. kimlik numaranızı eksiksiz biçimde girilir.
 • Açılan sayfa adınız ve soyadınız ile birlikte telefon numarası, adres ve alışveriş yaptığınız mağazanız adının yazılı olduğu kısma gelerek seç butonuna tıklanır.
 • Açılan sayfada ad soyadı ile birlikte telefon numarası, adres ve alışveriş yaptığınız mağazanın yazılı olduğu bölüme gelerek seç butonuna tıklanır. T.C. kimlik numarası ad soyadı ve borç bilgisinin bulunduğu sayfada ödemek istediğiniz borç tutarı seçilir.
 • Borcu ödemek istediğiniz Kredi kartı bilgileri girilir. Banka tarafından kayıtlı cep numarasına gelen onay kodunu ekrana yazılır. İşlem bittikten sonra online makbuzu görülebilir.   
 • Ender mağazaları borç sorgulama işlemi alışveriş yaptığınız mağazayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ender Mağazaları Taksit Borcu Ödeme Nasıl Yapılır?

Geniş marka portföyü ile hizmet sunan Ender mağazaları, taksit ile alışveriş imkanı sunmaktadır. Mağaza tarafından alışveriş tutarı taksitlendirilmiş müşteriler için üç adet ödeme yöntemi sunulmuştur. Mağazalara giderken ödeme yapmak, Ender mağazası internet sayfasında belirlenmiş IBAN adreslerine havale/EFT yapmak, online ödeme yöntemidir.

Alışveriş yaptığınız mağazayı ziyaret ederek T.C. kimlik numarası ve ad soyadı ile ödeme yapılabilir. Ödeme için nakit veya kredi kartı kullanılabilir. Kalan borç tutarına gösteren bir makbuz verilerek işlem tamamlanır.

Ender mağazaları internet sayfasında illere göre belirtilmiş IBAN numaralarına ATM veya mobil bankacılık yöntemi ile taksit tutarını havale ya da EFT ile yapılabilir.

Online ödeme ile Ender mağazası internet sitesinden ödeme yapılabilir. T.C kimlik numarası ile giriş yapılır. Açılan sayfa ad ve soyadı ile birlikte telefon numarası, adresin yazılı kısım seçilir.

Borç bilgisinin bulunduğu sayfada ödemek istenilen borç tutarı seçilir. Borcu ödemek istediğiniz Kredi kartı ya da Banka kartı bilgileri girilir. Banka tarafından kayıtlı cep numarasına gelen onay kodunu yazılır. İşlem bittikten sonra online makbuzu görülebilir.   

Ender Mağazaları

Yüzlerce sayıda marka, binlerce çeşit ürün bulunan Ender mağazaları büyümeye tüm hızıyla sürdürüyor. Öncü ve yenilikçi hizmet anlayışı ile ender mağazaları kadın, erkek, çocuk, spor giyim züccaciye, elektronik, parfümeri ve ev eşyaları gibi alanlara hizmet vermeye devam ediyor.  

Katlı büyük mağazacılık sisteminde oluşturulan ve hizmet sunan 24 tane mağazası bulunmaktadır. Büyük şehirlerde hizmet veren mağazalar İstanbul, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Edirne, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ ve Denizli de bulunur. 24 tane mağazası ile hizmet veren Ender mağazaları, İstanbul Sütlüce ilçesinde genel müdürlüğü bulunur. 1500 kişiyi aşkın çalışan ve yetkililer ile birlikte hizmet sunmaktadır.   

Ziyaretin yoğun olduğu alışveriş caddelerinde bulunan mağazaları ile alışveriş yapmayı seven tüm müşterileri için hizmet vermektedir. Müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için müşterilerin talepleri doğrultusunda yenilikler sunmayı ve gelişmeyi sürdürüyor. Müşterilerin ürünlere ulaşılabilirliğini artırmak, taksit ve kampanyalar için Ender Kart hizmete açıldı.