En Hızlı Çalışan 4 Samsung Telefon Modeli

En Hızlı Çalışan 4 Samsung Telefon Modeli

Samsung’un mobil endüstride tanınan özelliklerinden biri, cep telefonlarını çoğu pazar lideri olan firmalara göre yeni teknolojiler ve işlevler sunarak öne çıkması ve donanımlarını sürekli güncellemesidir. Bu nedenle cep telefonları en çok satanlar arasındadır. En iyi Samsung modeli hangisidir?

Güney Koreli şirketin kataloğu çok geniş ve çeşitli olduğundan, en iyi üst ve orta sınıf Samsung cep telefonlarını ve en iyi Galaxy Note modellerini sizin için anlatacağız.

Bu liste, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanı seçebilmeniz için farklı boyutlarda ekranlar gibi farklı özelliklere ve avantajlara sahip cep telefonlarını içerir. Ancak yüksek düzeyde hızlı olmaları hepsinin ortak bir noktasıdır. Samsung cep telefonları kaliteleri, iyi performansları ve en iyi kameralara sahip olmaları ile bilinir. Fiyatları da çeşitlidir ve her bütçeye uygundur.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Son teknoloji tasarımı ve kaplamasıyla Galaxy S21 Ultra, tüm zamanların en iyi telefonlarından biridir. Android cihazlar arasında da en iyisidir. 1440 x 3200 (Quad HD +) çözünürlüğe ve 515 dpi yüksek piksel yoğunluğuna sahip 6.8 inçlik büyük bir DİNAMİK AMOLED ekrana sahiptir. Otantik renkler, iyi kontrast ve kullanıcı için çok rahat olan yüksek kaliteli bir ekrandır.

Profesyonel düzeyde performans gösteren iki adet 3x optik zoom telefoto lensli şaşırtıcı bir 108MP dörtlü kameraya sahiptir. Ayrıca kamerası, mobil piyasadaki en yüksek çözünürlük olan 8K’da kayıt yapabilir. S21 Ultra, Exynos 2100 işlemci, Samsung’un en iyisidir, 12 GB RAM ve 24 saatten fazla dayanabilen 5.000 mAh pil sayesinde olağanüstü bir performansa sahiptir. Samsung’un açık ara en gelişmiş ve teknolojik cep telefonudur.

Samsung Galaxy S21 +

Galaxy S21 +, Samsung’un en gelişmiş cep telefonlarından bir diğeridir. S21 Ultra, Exynos 2100 ile aynı işlemciye sahiptir, ancak 8GB RAM, 128GB depolama, tüm gün özerklik ve hızlı kablosuz şarj, 4.800mAh akıllı pil ile gelir. 6.7 inç ekrana, FullHD+ çözünürlüğe sahiptir. Çizilmelere ve düşmelere karşı ultra dayanıklı Gorilla Glass Victus ile korunur.

S21 Ultra’dan farklı olarak S21+, 12MP ultra geniş ve ultra geniş açılı lensli üçlü kameraya ve fotoğraf ve videolar için 64MP telefoto lense sahip olup, hepsi piyasadaki en iyi kameralarla aynı çok yönlülük ve kaliteye sahiptir. Diğer işlevlerin yanı sıra yapay zeka, gece modu ve portre modu vardır. Selfie’ler için, kolay çekim, çeşitli filtreler ve otomatik odaklamaya sahip 10 MP ön kamerası vardır.

Samsung Galaxy S21

Tüm Samsung Galaxy S21 serisindeki en ucuz model Galaxy S21’dir. S21+ ile oldukça benzerdir. Aynı 2X Dinamik AMOLED teknolojisine ve FullHD + çözünürlüğe sahip ancak daha küçük bir ekranı vardır. Bu cihaz, daha kompakt ve hafif cep telefonlarını tercih edenler için idealdir. Performans düzeyinde, aynı Exynos 2100 işlemciyi, 8 GB RAM’i ve 128 GB depolama alanını paylaşır.

4.000 mAh pili kardeşlerinden biraz daha az dayansa da kullanım yoğunluğuna göre tüm gün dayanabilir ve hızlı şarj sayesinde sadece birkaç dakikalık şarj ile tekrar kullanılabilir. Kamera açısından ise S21+’dan hiçbir farkı yoktur ve 8K çözünürlükte video kaydı yapabilir. Tüm Galaxy S21serisinin en erişilebilir fiyatına sahip çok çekici bir cep telefonudur.

Samsung Galaxy S20

Galaxy S21 serisinin lansmanı ile fiyatı düşen cihazlardan biri de Galaxy S20’dir. Bu nedenle kullanıcılar tarafından en çok aranan cep telefonlarından biridir. S20 + ile temel fark, AMOLED ekranın boyutudur: 6.2 ″ inç ve kamerası vardır. S20, S20 + ‘dan ToF sensörü olmayan üçlü bir kameraya sahiptir. Teknoloji ve işlevsellik açısından, aynı kamera aynı sayıda megapiksele sahiptir.

Performans, avantajlarından bir diğeridir. Exynos 990 işlemci ve 8 GB RAM, çevrimiçi video oyunları gibi ağır uygulamalar da dahil olmak üzere her türlü görevde iyi performans göstermesini sağlar. 4000 mAh pil, enerji tasarrufu teknolojisiyle çalışır ve tek bir şarjla daha uzun süre dayanır. Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde elinizde tutması çok kolay bir cep telefonudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir