Düz Bir Karına Sahip Olmak İçin

Oldukça düz bir karını olmasını isteyen bayanların hayalleri ve isteyecekleri önemli şeylerden biridir ancak her daim bu düz karına ulaşmak kolay olmaz çeşitli kadınların genetik yapıları fit olduğundan dolayı bu gibi sorunlar ile karşılaşmıyorlar. Tabi bu sizin bunu sorun olarak görüp görmemenize bağlıdır.

Fakat her bayan da onlar kadar şanslı değil burada devreye yine biz girmekteyiz ve bayanlar için hazırlamış olduğumuz özel diyet programını sizlere sunuyoruz. Uzman doktorlar ile istişare ederek hazırlamış olduğumuz bu diyet programı ile oldukça kısa zaman içerisinde son derece olumlu sonuçlara kavuşabileceğinizi yine garanti ediyoruz.

Tabi sizler son derece oldukça kararlı ve oldukça istikrarlı bir biçimde vazgeçmemek şartı ile fayda görene kadar da bu programı uygulamanız oldukça önem arz etmektedir. Vücudunuzda olan kan şekeriniz düştüğü zaman karın kısmına doymuş yağ depolanmaktadır ve bunu da engelleyebilmek sizlerin elinde olan şeylerdendir. Doymamış olan yağ oranları da fazla olan gıdaları tüketip karın kısmında yağ birikmesini de önleyebilmeniz oldukça mümkündür.

Hangi Gıdalar Yenmeli?

Oldukça düz bir karına sahip olmayı istiyorsanız eğer ilk olarak karın kısmınız yağ birikmesine önlemeniz oldukça önem arz eder.   Bunu da yine doymamış yağ oranı fazla olan gıdaları tüketerek sağlayın. Bu gıdaları sizlere sıralamamız gerekirse yoğurt, badem, avopkado, sızma zeytin yağı, yumurtadır.

Bu gibi sıralamış olduğumuz gıdaalr doymamış yağ seviyeleri son derece yüksektir ve karın bölgesindeki yağlarınızı da ortadan kaldırmanızsa olanak tanırlar bunlara ek olarak besin değerleri fazla oldukları için son derece faydalıdırlar. Kendinize bu isteğe gıdalardan oluşmakta olan 1 haftalık yine 1 diyet programı hazırlamanız oldukça iyi olacaktır. Bunu da besin değerleri doymamış olan yağ oranları beraberinde aynı kalmak şartıyla her hafta değiştirmeniz mümkündür.

Egzersizleri Aksatma!

Oldukça düz bir karna sahip olmayı istiyorsanız eğer yine sadece diyetle değil aynı oranda düzenli bir şekilde egzersiz ve spor yapmanız gerekmektedir. Kahvaltılarınızdan sonra da 40 dakikalık tempolu sabahj yürüyüşleri karın bölgenizde bulunan yağlarınızı yakmanıza fayda sağlayacaktır.

Yürüyüşlerinizi tamamlayınca çeşitli setler halinde 3-9-12 olarak 4 setten oluşmakta olan mekik sizlere oldukça yardımcı olacaktır ve sizin şahane bir karna sahip olmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir