Chrome Tarayıcısı İçin En Profesyonel Ücretsiz VPN Eklentileri

Facebook, YouTube, Twitter gibi neredeyse herkesin hem de hergün ziyaret etmekte olduğu popüler olan sosyal ağ sitelerindeki tek bir kullanıcının uygun bir çeşit davranış sergilemesi halinde ve paylaşımlar yapmasından dolayı kullanıcı hesabının kapatılmaması halinde bu platformun tamamıyla kapatılması kararı çıkabilmektedir.

Yine olmazsa olmazlardan olan bu sosyal ağ platformlarına erişimin birden bire kapatılması halinde de ihtiya.ç duymakta olduğumuz VPN yazılımları, sadece erişim engellerini yok etmiyor ve YouTube benzeri izleme sınırı getirilmekte olan (fiber internet dahi olsa bile internetin yoğun olmuş olduğu durumlarda 480 kalitelerde izleyebiliyorsunuz) sitelerde durduk yere yapılan hız sınırlarını aşmalar, ülkemizde kullanılmamakta olan çeşitli hizmetlere üye olmanız açısından da oldukça iyi birer araçlar.

DotVPN Aracı

2014 senesinden bu güne kadar hizmet sunmakta olan DotVPN aracının 500.000’den fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Yine chrome Web Mağazası’nda da 5000’e yakın olarak incelemeler almış olan 4 yıldız ile ödüllendirilmiş olan VPN yazılımı oldukça sınırsız bant genişliğini takdim etmektedir ve yine kendinizi de 12 ülke içerisinden bağlayabilmektesiniz. Ülkeler arasında da geçişler yapmanız mümkün olmaktadır.

ZenMate VPN

Siber güvenlik çözümü şeklinde bildirilmiş olan ZenMate VPN aracı dünya üzerinde oldukça yüksek güvenlikli bir çeşit proxy sunucularına sahip olması ile kulllanıcı verilerini tam anlamıyla şifrelemektedir ve kullanıcılar ıda zararlı olan çeşitli web sitelerden korumaktadır. Gezmiş olduğunuz siteleri takip etmekte olan çeşitli araçlardan sizi korumaya kendini adamış olan ZenMate vpn yazılımı herkese açık olan WiFi noktalarında da internete giriyorken ekstra bir çeşit koruma takdim etmektedir. Premium özelliklerinden bir süre faydalanabilmektesiniz ancak bu süre bitince 9 – 10 TL civarına full sahip olabilmektesiniz.

Hotspot Shield

Hotspot shield aracı VPN yazılımları arasında en köklü olanıdır dersek yalan olmaz. İşletmeler tarafından sıkça kullanılmakta olan VPN yazılımlarından bir tanesidir. 10 seneyi aşkındır hizmet sunuyor. 190 üloke ieçrisnide aylık 19 milyondan çok daha fazla kullanıcısı olan ve daha farklı platformlar üstünden de 400 milyon kadar indirmeyi geçmiş olan bir çeşit VPN yazılımıdır. Masaüstü ve mobil gibi birçok cihaz türevleri ile de uyumlu olması oldukça güzel.

CyberGhost VPN

Gizlilik ve yine güvenlik üstüne kurulu olan başka popüler VPN yazılımıdır. Cybergohst VPN, web sitesinin çeşitli verilerin göre 149 milyona yakın reklam ve yine 210.000 kadar zararlı web adresi, 250 milyon kadar da takip girişimini engellemiş bir çeşit VPN olarak bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir