Bu Diyetle Günde 500 GR Verin!

Bu gün yine sizlere harika bir diyet listesi vereceğiz. Bu diyet ile beraber bir gün içerisinde 500 gr kadar kilo verebilmeniz mümkün olacak. Diyetimiz içerisinde hesap son derece basit aslında. Kaç kil vermeyi istiyorsanız bu diyeti o kadar gün kullanmalısınız. Örnek verecek olursak 4 kilo ise bu diyeti 8 gün kadar 9 gün kadar kullanmanız yeterli olur.

Hesabı yine basit olan bu diyeti de yapabilmeniz açısından dikkatli olmalısınız. Zira yine bir gün içerisinde 500 gr vermeniz son derece iyi bir şey. Birçok kişi bunu gerçekten ister. Ancak güzel bir irade gerekmektedir. İradeniz güçlü olursa başarılı olabilirsiniz.

Sabah kahvaltısı: Bir gün içerisine 1 kase kadar yoğurt tüketerek başlayacaksınız. Yoğurdu yedikten sonra da yine kahvaltınızda 100 gram kadar beyaz peynir kullanın. Bunlara ek olarak yanında da yine 3 dilim veya jambon da tüketebilmeniz mümkün. Bunlara ek olarak şekersiz çay ve yine 2 -3 adet kadar da söğüş domatesi tüketmeniz de mümkün olabilmektedir.

Öğle yemeği: Öğle yemeği vaktinde genel anlamda et tarzı besinler tüketmeniz iyi olacaktır. Yine bu örneğin 1 kutu kadar yağsız ton balığı da olabilmektedir. Yine ekmek olmayan tavuk döner de kullanabilir veya balık da kullanılabilir. Olmadı 4 adet ızgara köfte de tüketmeniz mümkün olabilmektedir. Bunların yanında yine sınırsız olarak salata da tüketebilmeniz mümkündür. Yine eğer ki bunları da bulamazsanız yine 2 adet kadar haşlanmış yumurta da tüketebilirsiniz. Yine iki adet domates de tüketmeniz mümkün olabilmektedir.

Akam Yemeği: Akşam yemeği vaktinde sadece sebze yiyeceğiz ve yine asla ekmek tüketmeyeceğiz. 6 kaşık kadar sebze yemeğinin yanında da 1 kase kadar yoğurt da yiyebilirsiniz. Sebze için de ıspanak, karnabahar, mantar ve pırasa, kereviz benzeri gıdaları tercih etmeniz oldukça iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir