Bittorrent Live Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bittorrent Live Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnternette yer alan canlı yayın platformlarından biri olan ve hatta en iyi alt yapıya sahip olan Bittorrent Live  nihayetinde Android kullanıcılarını sevindirdi. Bittorrent Live uygulaması bilindiği gibi geçtiğimiz ayarlarda İOS kullanıcılar için kendi uygulamasını App Store üzerine yükleyerek her İOS kullanıcının mobil cihazlarında rahat etmesini sağlamıştı.

Bunun üzerine Android kullanan kullanıcılar için de geliştirmelerini devam ettirmekte olan Bittorrent Live bugün yani 26 Ocak 2017 tarihinde Google Play üzerine kendi uygulamasını yüklemiş durumda. Sizlerde Bittorrent Live ile canlı yayınları takip edebilir ve bunun haricinde haber, spor, müzik ve gençlik kültürünü kapsayan her türlü yayınları bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Peki Bittorrent Live nedir?

Neden bu kadar çok tercih edilmektedir? Başta bahsettiğimiz gibi Bittorrent Live, canlı yayını mobil cihazlarımıza ve internete taşıyan bir sistemdir. Bu kadar tutulmasının sebebi ise çok hızlı olması, sade olmadı ve tamamen ücretsiz olmasından kaynaklanmaktadır.

Ayrıca Bittorrent Live üzerinden internette bulunmayan birçok yayınları da takip edebilirsiniz, normal televizyonlarımıza ve internette yer almayan ulusal kanallardan olan; Heroes TV, Fightbox, One World Sports, TwiT, NUsic TV, OANN, Filmbox Arthouse, Newsmax TV, NASA gibi oldukça popüler kanallara bu site üzerinden ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bilgisayarımdan Bittorrent Live Nasıl Kullanabilirim?

Bilgisayarınızdan dünyaca ünlü kanalları izlemek ve sizlerde başkaların neler yaptığına dair bilgi sahibi olmak istiyorsanız bunu Bittorrent Live sayesinde başarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan https://btlive.tv/ adresine giderek buradan daha kolay bir şekilde internet üzerinden yabancı müzik kanallarını takip edebilir ve ya NASA gibi bilimsel araştırmalar yapmakta olan ve canlı yayın sunmakta olan ulusal kanallara rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Telefonlarınızdan Takip Edin

Geçtiğimiz günlerde İOS kullanıcılarını sevindiren Bittorrent Live bugün ise Android kullanıcıların mutluluk kaynağı olmuş durumda. Android için 5.0 sürümüne sahip olan her mobil kullanıcısı kendi telefonlarına bu uygulamayı indirerek anında Bittorrent Live’a bağlanarak mobil cihazlarından canlı yayınları takip edebilir ve izleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir