Birxy Nedir? Birxy Alışveriş Sitesi Güvenilir mi?

Birxy Nedir? Birxy Alışveriş Sitesi Güvenilir mi?

Son dönemlerde dikkat çeken online alışveriş sitesi olan Birxy internet ortamında sıklıkla araştırılıyor. Bu merakın nedeni de hiç şüphesiz söz konusu sitede satışa sunulan her ürünün 5 TL gibi düşük fiyatlara sahip olmasıdır. Bu aşamada insanlar birxy nedir, birxy alışveriş sitesi güvenilir mi, birxy alışveriş sitesi şikayetleri varmı, birxy ürünleri neden ucuz ve birxy iletişim bilgileri gibi sorularla siteyi araştırmaktadırlar.

İşte Birxy alışveriş sitesi ile alakalı tüm bilgiler..

Birxy nedir?

Online alışveriş sitesi olan Birxy, özellikle pandemiden sonra ünlenmiştir. Nitekim pandemi ve çeşitli sebepler ile birlikte ülkemiz başta olmak üzere dünyada fiyatlarda aşırı bir yükseliş görülmüştür. Hal böyle olunca da insanlar, uygun fiyatlı satış yapan sitelere yönelmiş ve online alışveriş mecrası da oldukça genişlemiştir. Bu sayede online alışverişe olan ilgi her zamankinden kat ve kat daha fazla artış göstermiştir.

Bu aşamada Birxy alışveriş her ürününün 5 TL olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Sonuç olarak Birxy , ucuz alış veriş sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu dönemde bu şekilde ucuz yapan Birxy online alışveriş sitesi güvenilir mi sorusu da akıllara gelmektedir.

Birxy alışveriş sitesi güvenilir mi?

Birxy henüz çok yeni bir alışveriş sitesidir. İnternet ortamında oldukça ilgi görmesi de şüphesiz normalden çok daha ucuz fiyatlara ürünleri satışa sunmasıdır. Bu minvalde bu şekilde ucuz ürünleri satan bir online alışveriş sitesinin güvenilir olup olmadığı da muamma. Nitekim siteden alışveriş yapan birçok kullanıcı sosyal medyadan ‘ürün gönderilmedi’ ‘bu siteden sakın alışveriş yapmayın, ürünüm bir aydır gelmiyor’ ve ‘iletişim kuramıyorum ‘ tarzı yorumlar görülmektedir.

Keza benzer şekilde bir online alışveriş sitesinde reklamların yer alması da oldukça şüpheli bir durumdur. Çünkü online alışveriş siteleri arasında güvenilir olan platformların hiç birinde bu şekilde reklamlar yer almaz. Bu manda Birxy alışveriş sitesi güvenilir mi sorusuna sitede deneyim elde etmiş kullanıcıların yorumlarına göre hayır cevabı verilebilir.

Sonuç olarak, sitenin bu şekilde ucuz fiyatlandırma politikası kendi platformunu tanıtmak adına yapılan bir strateji olabilir. Öte yandan online alışveriş sitesinde reklamların bulunması az rastlanan bir husustur. Genel anlamda kullanıcı yorumlarına da bakılırsa Birxy online alışveriş sitesinin pek de güvenilir olmadığı kanısına varılmaktadır.

Sizlere tavsiyemiz güvenilir ve bilindik online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanızdır. Aksi takdirde birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu hem ekonomik anlamda olabilir hem de söz konusu siteye üyelik aşamasında verdiğiniz bilgiler anlamında olabilir.

Birxy alışveriş sitesi şikayetleri var mı?

Online alışveriş, dışarıya pek fazla çıkma şansı bulunmayan ve pandemi dolayısıyla evinde vakit geçiren insanların en büyük yardımcısı olmuştur. Özellikle de dünyada oluşan Pandemiden sonra online alışverişe olan ilgi oldukça yükselmiştir. Bu anlamda online alışveriş sitelerinin kendilerini tanıtmaları hususu da ortaya çıkmış oldu.

Birxy alışveriş sitesi, oldukça yeni olan ve ürünlerini de diğer online alışveriş sitelerine göre epey ucuz pazarlayan bir site olarak karşımıza çıkıyor.

Bu denli ucuz ve fırsatları çok olan bir sitenin güvenilir olması da merak ediliyor. Bu anlamda kullanıcılar, internet ortamında ‘Şikayet Var’ gibi sitelerden Birxy alışveriş sitesi şikayetleri var mı tarzı soruların cevaplarını arıyor.

Birxy online alışveriş sitesi şikayetleri internet ortamına bakıldığı takdirde epeyce karşımıza çıkıyor. Nitekim birçok kullanıcı söz konusu site hakkında güvenilir olmadığına dair yorumlar yazıyor. Dolayısıyla Birxy şikayetleri, internet ortamında kullanıcıların yorumlarında görülmektedir. İşte Kullanıcıların bazı şikayetleri;

  • “uzun zaman önce sipariş verdim. Lakin halen sipariş onayı verilmesine rağmen kargoya dahi verilmedi. Siteden iletişim kuramıyorum. Sanırım kuruluş aşamasında olduğu için şimdilik belli sorunlar yaşanıyor ama site pek de güvenilir değil”
  • “İletişim bilgileri yanlış, yetkili hiç kimseye ulaşamıyorum”
  • “bir haftadır siparişime onay bile verilmemiş, israf”

Birxy ürünleri neden ucuz?

Birxy online alışveriş sitesinin ürünlerinin ucuz olması birkaç dayanağa bağlı olabilir. Bunların ilki Perakende satış hizmeti sunması dayanak haline getirilebilir. Nitekim Perakende satış hizmeti veren her platform, piyasadaki fiyatlandırmadan her zaman için daha ucuzdur.

Bir diğer dayanak ise, ürünlerin defolu ya da diğer bir anlamda az defolu olmasıdır. Son olarak ürünlerin hepsini kendi bünyelerinde üretmeleri de bir ihtimal olabilir.

Birxy iletişim bilgileri

Birxy iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • Adres; Kütahya/Merkez YunusEmre Mahallesi Afilli Yıldız Sok. No:1
  • Telefon numarası; +905325950111
  • Mail adresi; [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir